bugün

windows 7 işletim sisteminin ilk çıktığı zamanlar oyun açılırken bilgisayarın resetlenip hata vermesi olayıdır ve resetlemeden sonra bilgisayar kurtarıldı yazar bumu lan kurtarmak .
işlemcinizin beni doktora götür serzenişinin işareti pc ekranınızın ateşinin yükselmesi durumudur.
sohbet etmenin keyifli olduğu bir insan evladı ve iyi bir yazar, kesinlikle. bir ara beraber zirve basacağız.*
nickaltına yazılanı hemen ispiyonlayan insan evladı.
(#21493523)

"ki" bağlacının bitişik yazıldığını neresinden çıkardığını merak ettiğim yazar.
hard disk'in genelde load olamamasından kaynaklanan ekranda beliren blue screen'in türkçe meali.
blue screen.
bana aşık olan bıkmadan şiir yollayan yazar.
bana da nazım'ın umut adlı siirini okumus yazardır. ilginc.
bayat esprilere çağ atlatmış sözlük kişisi;

(#21763458)

hah hah hah!

arkama bakmadan kaçmak istiyorum.
(#21763484)

(bkz: yine bayat espri yine sen)
bana ayıplı mesajlar yollıyıp duran yazar. olum bak utanıyom yapma eheheh.
pek sevgili bir yazardır kendileri. bu akşamki sohbetinden yola çıkarak kendisine cemal süreya' nın şu sözünü armağan ediyorum :

'' kim istemez mutlu olmayı
ama mutsuzluğa da var mısın? ''

cemal süreya
(#21883010)

atma fikri din kardeşiyiz. birbirlerini gazlayan, osuruktan teyare, kuru gürültüsünüz amk. o dahi insan karşısında ağlamayı bile haketmiyorsunuz. iler tutar yanınız yok*.
görsel
9. nesil bir yazar.

hoş gelmiş.
sen buralarda yeniymişin yatacak yerin hısmın akraban da yoktur zemheri ayazında sokakta kalmana yüreciğim el vermez gel bize gidelim hem yengengil de bebeleri alıp köye anasına gittiydi rahat ederiz yani edersin demek istediğim yazar.
çekilin bakalım, benimdir yazarı. iki gün boş bırakmaya gelmiyor kendilerini...
Zeki ve eğlenceli yazar. Severek takip ediyorum.
Bazen insanlarda verir mavi ekran.
isminin cansu olduğunu öğrendiğim mankenlik yapan kıymetli düşünür ve yazar.
çok güzel 'dağılın lan' diyen yazar. çok tatlı gerçekten de. adeta ağızda dağılıyor.
ayrıca entry'lerini merakla takip ettiğim, takip edilesi, okunası, hoşsohbet ve çok kitap okuduğunu düşündüğüm..
memeleri kızarınca daha bir seksi olan yazar. hele o ''erkeğim!'' deyişi yok mu.. alır götürür insanı.
(#17044276)
adamdaki çelişkiye bak. hem allah yarattı inanmayacaklarını biliyor diyor. hem de inanmadıkları için cehennemde yakacak diyor.
(bkz: bu din bi harika dostum)
genelde widows xp de görülmesi muhtemel ve çok şık görülen renk cümbüşü...