bugün

(bkz: erkeklerin mavi ekran verdikleri an)
seri artıladığım yazardır. seviyorum kendisini.
hayranı olduğum yazar.
iyi yazmalar.
En barzo izmir'lidir. Hatta barzo olan tek izmir'lidir. Amele yanığı olup, evde atletle dolaştığını düşündüğüm insandır.
Beni tenhada kıstıracak olan yazar.
(bkz: ay ben gülerim ya)
kedisi quasimodo yla mutluluklar dilenen yazar. başta yavşak gibi gözüken hala şu anda o potansiyeli korusa da hoş sohbet olan yazar sevdim ben. bağlaç olan ekleri de ayrı yazarsa kendisiyle anlaşmamamız için bi neden yok.
(#20988455) bu espri bir harika dostum.
sol frame de adını görünce irkildiğim, yazarlığını kullanarak bana ağır yazan, her ne kadar erkek olduğunu idda etse de beni kıllandıran yazar .*
(bkz: bu karı bana yazıyo)
inandıramaman normaldir dediğim yazar. ısrarla kendisini domaltmamı istemektedir. hoşştt köpek .*
(bkz: zaten aşklar hep anal domal)
şimdi gözüme giren yazar. *
(bkz: tamam çocuğum tamam)
diğer kız arkadaşlarını üstüme salıp beni erkek olduğuna ikna etmek isteyen yazardır. sahip çıkın kız şuna başınıza iş alırsınız valla .. *
bi şeyler muhakkak ters gidiyordur.
son 2 entrysinde gönlümü fetheden yazar.
görsel
sabah sabah libido'su tavan yapmış yazar...
sürç-i lisandan pay çıkaran ezik.

(#21186738)

o kadar sürçme zülf-i yare dokunmamızdan sayın popkek.
3-4 yıldır karşılaşmadığım ekrandır. *
üstteki entryden spoiler;

--spoiler--
sözlüğün en kaliteli yazarlarından biri
--spoiler--

tabi yersen. ulan karı kız olsa neyse diycem, yazıyosun diycem. neresi kaliteli la bunun?
sistemin göç etmesi. (bkz: fatal error)
bir yazarla iletişim haline geçtiğimde, ilk yaptığım onun profilini ve entrylerini detaylı incelemektir.

kendi entrylerimle benzeştirdiğim entryleri olan, gayet mantıklı ve tutarlı dokuzuncu nesil bir yazar efem.

Böyle yazarları hep görmek isteriz.
--spoiler--
eskiden iki komşu kızı vardı. karşılıklı otururdu bunlar. yalnızken iyi geçinirlerdi. çok güzel oyunlar oynarlardı.
--spoiler--

sen misin o kızlardan biri? haahh!
şeriat konusundaki yorumunu okuduktan sonra kendisine saygı ve beğenimi belirtmek istediğim kalemi bi o kadar kaliteli yazar.
(#21475966)

sen onu gel de götüme anlat yazarı.

çok izmirli gördük şuralarda tutunamayıp kafayı sıyıran.
(#21493422) ne dahi anlamındaki -de -da eklerinden haberi var ne de -ki ekinden. bir de utanmadan çıkmış kemalizm ahkamı kesiyor. önce dilini öğren sen.

edit - evet haklı.
(bkz: #21475975)

bi kekeme:

- scrikss marka kalem almak kırtasiye dükkanına gitmişş...
- bana bi sii, siii, siii, siii demişş...
- bakmış sonunu getiremeyecek...
- siktirr et bana bi adel ver demiş...