bugün

Genetik biliminin veya koleston firmasının ileri gitmişliğidir. *
Benim için her şey olan mümkünatsız yaratık. *
hoşgelmiş 10. nesil yazar. arkadaşım, sırdaşım, yazar kişiliğinin yanında çokta halktan biri. sevdiği kız ona abi deyince üzülen ancak ''ha ha mal! '' deyince gülen. 8 yıldır yalıyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=mueIFLoWRok parçayı armağan ettiğim dost yazar.
Yeni konuşmaya başladık ama sevdim kendisini. Ayrıca çok da zeki.
kafası karışmış yazar.

--spoiler--
hala da ateistim çok şükür
--spoiler--

(#19470167)
hala ateist çok şükür dediğim yazar(!)
ironi ve espriden anlamayan bir takım kişiler tarafından ''hala da ateistim çok şükür'' dediği için ayar verilmeye çalışılan yazar.
o kadar mı öküzsünüz lan? heyecanlanmadan oturun bir yerinizde, ayarsız herifler.
canlarım benim. ben dediğimin arkasındayım. siz ateist olduğunuz için şükretmiyorsanız bir problem var demektir. bilime, sanata, yüksek değerlere şükür hala ateistim. elhamdül-ilim.
sözlük kızlarına alenen yavşayan yazarlardan sadece biri.
itiraflar başlığında ensest tecrübelerini paylaşarak dikkat çekmiştir. devam kanka.
ensest bir ilişki paylaştığımı hatırlamıyorum. belki de uçuk olduğum zamanlarda yazmışımdır.
sözlük kızlarına yazdıysam da mümin olayım e mi?
(#19482137) gecenin en sağlam entrysinin sahibidir.
zekice yazıları, usta tespitleri, inanılmaz ayarları, komik benzetmelerinin yanı sıra siyaset ve futbol gibi konulardan uzak durarak adeta bilgilerini konuşturan ve hikayelerimde başyalanan unvanını taşıyan kişilik.
edit: başyalanan da pek bi yanlış oldu lan. yani yalanan insanları başı anlamında kullandım.
Hayretler içinde bıraktığım yazar.
https://encrypted-tbn2.gs...MdObaYanoUKKm5cZb1TKmHyYA
https://encrypted-tbn0.gs...QrxwgNGGNFEveijEa6yIZR2uk-
görsel
hiç sevmediğim yazar.
nedeni yok sevmiyorum.
sevsen de gel, sevmesen de gel. kim olursan, ne olursan ol gene gel.

böyle de bir insan sevgisine sahip yazar.
mozilla'nın kuzenidir.
gözüme çarpan ilk onuncu nesil yazar. göz attım da entrylerine helal ossun dedim... yıldırmazsa şakirtler daha buralarda olur umarım... *
ateist ergen yazar.

samimiyetten anlamayan cool takılmak için canını veren gereksiz yazar.

müslüman olmayanları, islamın hükümlerinden kaçanlar olarak düşünüyor. Herkes kendinden bilir.
her dine, inanışa saygılı ateist yazar.
bir sinirle onu tanımayanlar tarafından hakkında bıdı bıdı konuşuluyor.
konuşsunlar bakalım.
hayallerim vardi halbuki sen de gel güzel kardeşim. sen de gel. kapım sana da açık.
(#19556545)

kendimi artık yalnız hissetmiyorum. bugüne kadar "burda tek aynştayn benim yeeaa" diye dolanıyordum ortalıkta. neyse ki değilmişim.
the animals of farthing wood adlı çizgi filmdeki scarface bu cinse giriyordu. adder sokarak öldürmüştü.*
bugünden itibaren 1 ay kafa iznine çıkan yazar. alır kafamı giderim.

bu entry, uzun bir süreliğine son entrym olacağı için uzun saçmalayacağım.
hep söylemek istediğim bir şey vardı, şimdi fırsat doğmuşken söyleyeyim. sevenlerime selam çakıyorum, sevmeyenlerime siktir çekiyorum. tam olarak hislerim böyle olmasa da söyleyeyim dedim. geçen gün bir kamyonun arkasında görmüştüm. kamyon arkası yazılarının yasaklanması da ne saçma bir olay yahu. toplumumuzun oluşturduğu alt kültürlere bir hakarettir bu kamyon arkası yazılarının yasaklanması.
evet dediğim gibi artık bana yol göründü. bir süre buralarda olmayacağım. bunun sebebini merak eden yoktur zaten de, anlatayım belki okuyan çıkar.

komşumun düğünü var 1 ay sonra. hazırlıklar vs. uzun ve stresli iş tabii. ha yardım etmeyeceğim o ayrı. aklıma gelmişken araya sıkıştırayım dedim.

sebebe dönersek, sonuca kebabız. (saçmalayacağım dedim, ıyy mıyy deme şimdi boşuna.)
yazın büyük iş planlarım var. parayı tırla kaldırmaya karar verdim. o yüzden tır almak için para biriktiriyorum. hah işte bu yüzden sözlükte yazmaya ara veriyorum.

şimdi ben gidiyorum bir daha dönmem diye umutlananlar için bir çift lafım var.
''tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkânıdır.'' * *