bugün

çok farklı bir aurası olan aşırı çekici yarışmacı.
Son derece kasıntı ve özgüven sahibi. Umarım yarışmaya erken veda etmez.
Ürkütücü bakışları var evet.
Bu adamı görünce ilginçtir aklıma hep 90li yıllardaki popcular geliyor

Grup vitamin
Çelik
Oya bora falan..
(bkz: carles puyol)
90 lar Türkçe popçu imajını değiştirsin. Bu ne yaaa.
Aga bu adamı ajans göndermediyse buraya bir şey bilmiyorum.
peltek reizzzz.
görsel
görsel
Garip garip hareketler yapan bir tip.
Kesinlikle normal değil.
40 yıllık döner ustası gibi.
görsel
tek kelimeyle itici bir kişilik.
Ne kadar gıcık bir tipi var dediğim yemek yapan kişidir.
Gereksiz yere gerilim yaratıyor. Mehmet şeften ayar yiyecek yine.
Bana göre sevimsiz bir tip.
Serhat gibi sadece yemeğine odaklanmayan tip . Baya işi şova vuruyor en büyük örnek ; bilerek tabak düşürmesi denilebilir .
geçen yılki yasin olarak seyircilere sunulmak isteniliyor. amma bu yılki yarışmacılar gereksiz... onlardan biri barbados. tabağından çok gevezeliği daha çok ön planda
Gerçekten oturup böyle şeyleri izlemeniz bir garip.
Eşcinsel olduğunu açıklamıştır

görsel
Masatı kullanmasından işkillenmiştim.
Bu açıklamadan eşcinsel olduğu anlamını nasıl çıkardınız yav. ben mi çok safım acaba...
Bir insanın cinsel hayatı onu ve partnerini ilgilendirir. Ben gayim ben lezbiyenim goygoyunu anlamıyorum. Barbaros gaymiş, yani? Bunu açıkladın ne oldu? Mavi istridye barında baş aşçı mı yapacaklar şimdi seni?
Masterchef gibi uzun soluklu yarışmalara katılmanın insanları fiziksel ve duygusal açıdan nasıl etkilediğinin en büyük kanıtlarından biridir.

Ötekisi ise Tanya'ydı. Çok iyi başlamasına ve daha ilk haftalarda final dörtlüsüne girebilecek kapasitesi olmasına rağmen duygusallığından kaybetti, ilk on'a bile giremedi.

Barbaros'un olayı ise şu şekilde:
Yarışma başladığında giyimine kuşamına özen gösteren, özgüveni yüksek ve yaptığı işlerin arkasında duran dominant birisiydi. Ayrıca Celal'in felaket ilk haftası'ndan sonra yükselmesinde en büyük katkıyı sağlayan da bu adamdı.

Ancak, önce (beğenmediği) tabağını yere düşürmesinin aslında 'kasıtlı' olduğu hemen ortaya çıkınca imajı bozuldu ve adı oyuncu'ya çıktı. Sonrasında ise girdiği ilk eleme potası beklediğinden çok daha kötü geçip, elenmekten de zor bela kurtulunca iyice alay konusu oldu.

Bundan sonraki haftalarda her ne kadar neşeli ve iddialı modunu korumaya çalışsa da zamanla iyice karamsar ve kaygılı hale gelmeye başladı. Tabi, jurilerin sürekli onun üzerinden yorumlar yapmaları ve yarışmacı arkadaşlarının hep onun üzerine oynaması da bu durumu iyice kötüleştirdi.
Fark ettiyseniz, sonraki bölümlerde yemeklerin tadılması sırasında Barbaros, kendinden hiç emin olmayan ve endişeli bir yüz ifadesi içine giriyordu.

Ayrıca bu, onu fiziksel olarak da çok etkiledi. Birkaç hafta içerisinde ciddi kilo aldı, kilosu 100'ü geçti, pantolon askıları bile ona olmamaya başlayınca büyük beden t-shirt'lere geçti, kendine de bakmayınca iyice saç sakala karıştı.

Ancak oda arkadaşı Serhat sağ olsun, onun hep yanında oldu ve ona hep arka çıktı. Bu yüzden bunca şeye rağmen finale kadar ilerleyebildi ki ben onu son dörtte bile görmüyordum.
Onun ilk pota faciasından sonraki düşüşünden faydalanmak yerine onu karşı takımın kaptanı ilan ederek onu onore etti. Haksız yere potaya girdiğinde bu duruma en çok ses çıkaran Serhat'tı. Onu Esra'ya kulis yapanlardan intikamını almaktan vazgeçiren de yine Serhat'tı. Serhat, 21 haftalık yarışma maratonu içerisinde onu hep rakibi olarak gördü ve o yolda kendi ile beraber Barbaros'u yükseltti. Barbaros ise onca şeye rağmen vazgeçmedi ve umudunu son ana kadar korudu. Böylece Mehmet şefe bile kaşık attıran, insanların öve öve bitiremediği bir MasterChef ikincisi olarak akıllara kazındı.

Ayrıca Barbaros gay felan da değildir, sadece gökkuşagının eşcinsellikle ilgisini bilmiyordu ve bunu zor yoldan öğrendi.

Yalnız şaka bir yana bayağı bir uzun yazmışım.
https://www.sabah.com.tr/...uduyla-yok-artik-dedirtti
Barbaros çok sevdiğim bir yarışmacıydı. Değişimini görünce şok oldum evrim geçirmiş resmen helal olsun