bugün

afrodizyak etkili parçalar yapabiliyor. tehlikeli.
şekil a'dakilerin ağa babası.

şekil a: portishead, goldie, moby* ve tricky.

bunların hepsi değişik zamanlarda massive attack'ta müzik yapmış - ayrılmış ve daha sonra da kendi guruplarını kurmuştur.
(bkz: heligoland)
house md'nin jenerik müziğini yaparak da gönlümüzü fethettiler.
kesinlikle tear drop
bir yanda sevişenler, bir yanda ağlayanlar, bir yanda çekenler... işte bunun fon müziğidir massive attack.
ilk the jackal filmiyle tanistigim superpredators tan sonra bi 10 sene ara verdigim ardindan cosarcasina yeniden dinlemeye basladigim artik hemen hemen her gun bir sarkilarini ki muhtemelen mezzanine den olur bu dinledigim hayatimi portishead le birlikte grubu. melankolik takildigimda beth'e donerim, cosup kafa bulcaktan del naja'ya gecerim. bir ay sonra iki kez canli gorme serefine ulasip, artik rahatca olebilecem. portishead'le birlikte ortak turne yapsalar, yer gok yikilir..
gelmelerine çok sevindiğim grup.yaşasın.

(bkz: 13 temmuz 2010 massive attack konseri)
ı aganist yılların öldüremediği güzel şarkıdır.
angel şarkısını kafa güzel iken dinlenilmemesi gerektiğini öğrendiğim grup.
house md ile hayran kitlesini arttıran sağlam müzik yapan grup.

(bkz: teardrop)
sadece angel dinleterek adamı içmeden sarhoş edebilme yetisine sahip insanların oluşturduğu muazzam bir şirket.

hani serumu bağlarsınız damardan usul usul verdikten sonra dizlerinizden aşağı sıcak sular akar ya...

işte öyle...

evet gece saat bir...

yine, yeni, yeniden aşk ile huşu içinde dinliyoruz...

you are my angel...
insanı morpheus triplerine sokan şarkısı için;

(bkz: i against i) *
su anda ban sevk veren tek etkinlik; think about them.
ismini duyduğum, yalnız ablam sayesinde tanıdığım grup. hatta yapmış olduğum deneysel kısa filmimin de müziğini, bu şaheserlerden çıkan bir parçayı yaptım. ve bu yıl istanbula geleceklerini öğrendiğim anda beni bir hayli mutlu eden şahsiyetler.
trip hop yapan bir gruptur. şu ışığa gelen böcek karışımı kelebeklerden bir tane öldürmenin ardından butterfly caught klibini izlemek biraz tırstırabilir.
inertia creepsleri kurtlar vadisinin müziğinden arakmış diyorlar.* *
insanı bir pamuk prensesin koynundan alıp, pinokyonun taşaklarına bırakan oradan da tutup peter pan'in cebine sokabilen şarkıların mucidi güzel insanlar. öyle ki semtten bir abi gibi severim adeta. o kadar şizofrenik şeyler çağrıştırır şarkıları.
angel adlı parçaları ile insanı farklı farklı diyarlara götürmeyi başaran grup. gayet de mükemmel trip hop yapıyorlar.*
(bkz: messi)*
yarın kuruçeşme arenada konser verecek olan grup saat 21:00'da başlayacaktır.

ilgilenen arkadaşlar için 2 kişilik biletim bulunmakta olup. fiyat:190 TL'dir.
angel çalarken sevişmenin tadı bir başkadır. ..
dün gece evet iyi ki gitmişim dediğim konser güzel bir performans sergilediler güzel başladı güzel bitti ... verdikleri toplumsal mesajlarla da bir çok kişinin hayata bakışını değiştire bildiklerine inanıyorum. cem yılmaz dahil yahşi batı ekibiyle sahne önünde konser izlemekte ekstra bir keyif kattı.
(bkz: angel)*
diş ağrısına birebir gelendir.*
(bkz: angel massive attackcisi)