bugün

11. Nesil uzaktoğili yazar.
kendisine sarki armagan ettigim yazar. Kendisi beni kirmistir ama ben ona hediye verdim. Garip biriyim sanirim. Yada cok iyimser.
(#27058054) entry parsellemeyi, orta okul sıralarında konuşmakla karıştırmış s*kimsonik 11. nesillerden.. Bir çok ülke ataerkil bir şekilde sosyolojik yapısını sürdürür ve soy isimler babaya aittir akabinde jonny sins biraz ağır olmuş ben olsam anama bunu yakıştıramazdım vesselam..
Az önce özel mesajla ağlattığım. Hayatının şokunu yaşadı zaar.
11. nesil çaylak. adam olacaksın.. öperler.
doğruları dediği için çaylak olmuştur , tekrar geri gelecektir.
adamspor desek yeterli olur. yazarlıktan çaylaklığa çektiler panpa 40 karakter doldurmaca.
mutlaka takip edilmesi gereken değerli bir yazar. kendisine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
beni listelemiş yazardır.

merak etme senide listeye sokarlar birgün
uludağ sözlüğün pek kıymetli yazarıdır, takipteyiz.
Artvinli hemşerim.
Hewal düşmanı dost yazar.

Bizler var oldukça o. çocuğu pkklılar kahrolacak kardeşim...
adamın hasıdır.
karadeniz'li bir arkadaş,eksik olmasın.
Sözlük kızlarıyla takıntısı olan 11.nesil troll.
Bana maçları beleş izleyeceğim bir link vermiştir. Kendisine tekrardan teşekkür ederim.
bilinçdışında birikmiş arzularını entrylerine yansıtan yazar. bunu da fallik semboller vasıtasıyla yapıyor. e.m.forster'in hindistan'a bir geçit romanını okumasını şiddetle tavsiye ediyorum.
Lastik markası sandım.

Bir yazar.
k*rte ü yok diyen yazar. böyle yazarlara ihtiyaç var.
(bkz: ırkçı)
(bkz: faşist)

Bomboş bir yazar kürt ehehe eşek ehehe diye geziyor, koştursun.

Edit: bir tane tanım entrysi girdiğini daha göremedim. oraya buraya eşek diye laf etmesini biliyor.
tehlikeli bir yazar.
özelden yanaşmaya çalışıp dost gibi davranmaya çalışan ertesi günü nickaltınızdan size durduk yere çemkiren garip yazar. ben de sevmedim umarım silinir.
(bkz: #28019849) kapağı geçirmiş yazar!
çok hoş yazardır, takip edin.
vatansızları bu kadar çıldırttığına göre doğru yolda.
t.t.k
aktroll, ak ik, götkılı.