bugün

yekta kopan'ın o müthiş seslendirmesi olmasaydı türkiye'de onu yine de bu derece sever miydik acaba diye düşündüren süper karakter.

(bkz: yekta kopan/#15763447)
Emmet Brown ile birlikte geçmiş ve gelecekte dolaşan cüce kardeşimiz. *
Coktan gelmistir. Birlikte oturduk cay ictik bugun. Dunyanin halini konustuk. Dunyanin bu halini gorunce benden bir buyuk acmami istedi. Acamam marty artik milli icki ayran dedim, uzuldu. Daha sonra mojito niyetine naneli ayranlarimizi yudumlarken havuza girdik.
sinema tarihinin en karizmatik ve en unutulmaz karakterlerinden biri.
michael j. fox tarafından canlandırılan karakter.
gelecege donus serisinde; icine kapanik, pisirik babasi george mcfly'in aksine, atilgan, korkusuz ve is bitirici ayrica 8 yasindayken evlerinin bi odasini yaktigini bildigimiz, yekta kopanin seslendirdigi genctir.
8 yasinda bir odayi yakmistir.
(bkz: yekta kopan).

michael j fox'un unutulmaz oyunculuğuna sesiyle karizma katmıştır yekta abimiz.
görsel
görsel
görsel

aşık olduğum ilk film karakteri.
uçan kaykayı ile yarın görmeyi umut ettiğim karakter. oysaki her şey çok daha farklıydı bugünkü dünyadan.

görsel
yarın geçmişten gelecektir ama kimse sevinmesin, bu Ortadoğu çöplüğüne gelmeyecek!

nerede yaşadığından tam emin değilim ama California ya gelecek sanırım. hatta onun abd li hayranların yarın gelecek olmasının şerefine kendi aralarında party yapabilirler.
bugün içerisinde her an gelmesi beklenen film kahramanı.
Yozgatta görülmüştür.
bugün saat 16:29'da gelecektir.

beklenen lokasyonu kaliforniya semalarıdır ama yine de kafayı yukarıda tutmak lazım.
gelişi dört gözle beklenen yiğidodur. bugün herkesi back to the future izlemeye davet ediyorum dostlar, ölümsüz filmin anısına. bu geceye doğru yaşlı biff tannen ibnesi geleceğin mınakoyucak. bizi de al biff amca, belki geçmişe gider, uludağ sözlüğü ben kurarım amk.
o marty bir gün gelecek!

bekliyoruz ..
bayburt da görüldüğüne dair iddialar vardır.
Nerdesin onosopu cocuguu!
(bkz: Bekledik bunu çok bekledik)

http://www.thewhitetree.o...future-gunu-21-ekim-2015/
bugün gelirse "mehdi" olarak peygamber ilan edilecek kişi.
(bkz: neredesin ay yüzlüm)
küçücük boyuna, cılız görüntüsüne rağmen karizması dev kadar olan efsane karakter.

michael j fox bu karakteri öyle güzel yansıtmıştı ki, marty ben dahil milyonlarca çocuğun idölü olmuştu
görsel
görsel

görsel
geliyor gönüllerin efendisi, geliyor zamana tecavüz eden adam... karşılamaya gidicez şimdi...
gelirse uçan kaykay bulamayacak olan kişi.
Gelirse eğer akp zamanına denk gelmiş olacak yüce şahsiyettir.

Bu da mı? Tesadüf ha, açıklayın atayizler.