1. 1.
  roger federer'e 3-1 yenilse de, 2006 avustralya açık tenis turnuvası'nda final oynayan güney kıbrıs'lı ilk rum tenisçi olma namına kavuşmuştur.
  ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  us open'da agassi ile muhteşem bir maç yapan öküz görünümlü, acaip tenisçi. tenise yakışmayan kaba, kavgacı tuhaf kişilik. (ama seyretmesi çok keyifli)
  ... caty blake
 3. 3.
  ne yapacagı hic belli olmayan tenisci.
  ... anil teknik
 4. 4.
  bu seneki australien open maçına yine fanatiklerinin desteği ile başlayan ancak karşısına gelecekte adından söz ettirecek fransız gael monfils gibi deli bir tenisçi çıkınca apışıp kalan bu seneye erken veda eden rum tenisçi.
  ... serander
 5. 5.
  australian open'da hic de alakasızken Kıbrıs Rumlarındır şeklinde politik sıçış yapmış, iyi aile evladıdır. bakalım Roland Garros'da ne boklar yiyecek!
  ... antilopyawrusu
 6. 6.
  australian open 2009 a 4. turda veda etmiştir. 4. tur maçını 2-0 dan, 2-1 e getirirkenki gösterdiği performansı gayet tatmin edici olsa da; maç boyunca rakibinin zorlu servislerini karşılayamaması, genellikle oyunların 40-0, 40-15 gibi bitmesi, maçı yitirmesindeki en büyük sebep olmuştur. ikilinin 3. setteki file önü oyunu kesinlikle izlenmelidir *.
  ... notrinova
 7. 7.
  kortların tsonga ile beraber en eğlenceli kişiliklerinden. hırsıyla göze çarpıyor.
  ... notrinova