1. 1.
  bir de bunlara özenen tipler vardır ki aman aman diyim.
  marjinallik apayrı bir şeydir, toplumun bir parçası olmak yerine toplumun onun parçası olduğunu düşünmek. sıradışı ,farklı olmak... ama bunun için gerektiğinden daha fazla bir kültüre ve kendi tasarladığın bir ideolojik bir yapıya sahip olman gerekir. uçlar her zaman zordur. marjinal yazar varsa burda söyleyin biz de bilelim dedirten yazar.
  1 ... kacak kelebek
 2. 2.
  okurların ya da çoğunluğun aklından geçemeyecek kadar orjinal fikirlerle biçimlendirmiş olduğu yazılara sahip olan, sürülerin olağan ve basit düşüncelerinden uzak bir şekilde düşüncelerini beyan etmiş/eden yazarlardır.
  1 -1 ... kermitiye
 3. 3.
  birileri galiba burada benden bahsediyor diyebilen yazardır.
  -1 ... gerut
 4. 4.
  Her ne kadar aşağılansalar da, küçükken çok ezilmişlerse de yine de zevk alarak okuduğum yazarlardır. Bazen betimlemelerine, bazen benzetmelerine, bazen ayarlarına, bazen de çıkarımlarına hasta oluyorum. Bazen gülmekten yarıyorlar, bazen de değişik bakış açıları ile ilgi çekiyorlar.

  Eğer sözlük dışı yaşamda da bu şekilde söylediklerinin arkasında duruyorlar ise takdire şayan insanlardır.

  Sözlüğe renk kattıklarını düşünüyorum. Çünkü sol frame onların nicki ile dolu ve yazarların büyük çoğunluğu da bu yazarlara ayar vermekle meşgul. Ne renk katması lan bunların hepsi troll derseniz eğer şunu belirtmek isterim, bu yazarların en boktan en garip başlıklarına bile tonlarca ayar entrysi girilmektedir. Nickaltlarını saymıyorum bile. Normal olarak akıllı az çok kafası çalışan bir insan gerizekalı addettiği bir insana "he" der geçer, takmaz yani. *
  (bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam)
  (bkz: bluevelve)
  (bkz: hbbia)
  (bkz: forum chat tarzi entry giren kiz)
  edit : yazım yanlışı
  1 ... burgetof