1. 1.
  atletik bir hırvat basketbolcu. nba macerası da yaşadı ama pek başarılı olamadı.* şimdilerde avrupada at... aman top koşturuyor!
  ... zarth vader
 2. 2.
  euro 2007 de hırvatistan'a beklenen katkıyı sağlayamayan ama yine de idare eden basketbolcu. dövmeleriyle duruşuyla karizmatik denebilir bu adama.
  ... istanbul icin efkar vakti
 3. 3.
  adı şu sıralar efes pilsen ile anılan basketbolcu.
  ... sercilong
 4. 4.
  efes pilsen'in önümüzdeki sezon efsane olmaya aday kadrosunda çok büyük ihtimalle bulunacak olan pivot.
  ... back 2 dark side
 5. 5.
  barcelona yönetiminden yapılan açıklamaya göre, iki sezondur beklenen performansı sergileyemediğinden sözleşmesi - karşılıklı olarak - feshedilmiş hırvat basketbolcu.

  kendisi, 2002 NBA Draftı'nda ikinci tur 41.sıradan Los angeles Clippers tarafından seçilmiş, 2004/05 sezonunu Florida ekibi Orlando Magic'de geçirmiş ve takımda kalması istenmesine rağmen maddi nedenlerden dolayı ispanyol ekibi FC Barcelona'nın kadrosuna dahil olmuştu. 1 ay öncesine kadar efes pilsen'in bu oyuncuyu ikna ettiğini ve ispanyol takımıyla anlaşmaya çalıştığını bildiğimizden, oyuncunun, efes'e transferi her an gerçekleşebilir diye düşünmekteyim.
  1 ... bionic
 6. 6.
  müneccim boku yemiş yazarımız bionic'in söylediklerini efes pilsen ile 2 yıllık sözleşme imzalayarak doğrulayan basketbolcu.

  http://www.ntvspor.net/Pages/27258.ASP
  -1 ... bionic
 7. 7.
  barcelona ile yollarını ayırmasının nedeni barcelona kulübünün iddia ettiği gibi performansından dolayı değil point guard pozisyonunda oynayan jaka lakoviç ile aralarındaki gizli kavgadır, ayrıca bu ikili bir barcelona antrenmanında hafif de olsa kavga da etmişlerdir, gördüğüme göre jaka lakoviç kontrolsüz güç, güç değildir cümlesini doğrulamıştır...
  ... kobe08 css team
 8. 8.
  david andersen'in gelmesiyle efes pilsene yollanan pivottur.
  ... sopartacus
 9. 9.
  Kulübünce bileğinden operasyon geçireceği açıklanan ve büyük ihtimalle euroleague normal sezonunun tamamını kaçıracak olan, hırvat pivot.

  Bu gelişme üzerine, Efes Pilsen uzun rotasyonuna mutlaka transfer yapacaktır, sanıyorum.

  edit: nitekim beklenen transfer yapıldı: dwayne jones.
  ... xyyx
 10. 10.
  bugün, sol el bileğinden ameliyat olan, kulüpten yapılan açıklamaya göre sahalardan 3-4 ay uzak kalacak olan basketbolcu. oyuncuyu, büyük umutlarla transfer eden efes pilsen için her anlamda çok büyük kayıp. iyileşse bile sezonun geri kalanı için kadroda tutulur mu bilinmez.
  ... bionic