bugün

yunan asıllı yunanca ingilizce italyanca ispanyolca fransızca söyleyen tenor.. son derece olgun güçlü ama kadife gibi bir sesin sahibi.. o kadar olgundur ki o ses kısa boylu obez bi amca görmeyi beklerken gayet genç ve taş bir insanla karşılaşınca şaşırırsınız.. 2 temmuzda istanbul a harbiye açık hava tiyatrosuna gelmektedir, gidememekteyimdir, kahrolmaktayımdır..

all alone am i
ne me quitte pas
la vie en rose
mamma
gibi şarkıları tekrar tekrar dinlenesi seslendirir.. insanı fişsiz konser kayıtlarıyla stüdyo kayıtlarını ayırt etmekte zorlayacak kadar iyidir..
2 temmuz açık hava konserinde dinleyenleri büyülemiş muhteşem sesin sahibidir.. konserde şarkıları sadece söylemediği adeta içinde yaşadığı gözlemlenmiş hayran kalınmıştır.. açılış müzikal şarkılarıyla yapılmıştır.. şarkı sıralaması bilinenden bilinmeyene doğru gitmiştir en sona albumlerinde yer almayan yunanca şarkılar saklanmıştır (ki bu şarkılar tüm o fransızca italyanca ingilizce şarkılardan çok daha tesirli olmuştur ertesi gün hemen yunanca albüm alınmıştır*).. seyirci saygısıyla ve eşlik ettiği şarkılarla beni şaşırtmıştır.. albüm dışı şarkılara fazlaca yer verilmesinden, konserin acropolis konseriyle karıştırılmasından, soprano olmamasından ve en bilinen şarkının onlarca defa isminin haykırılmasına rağmen söylenmemesinden dolayı beğenmemiştir bazı insanlar konseri.. oysa senfonik orkestrayla o sempatik maestroyla, o hisli sesle muhteşem bir gece olmuştur.. yunan kültürü sempatisi kazanmışımdır bir gecede.. iyi ki de sometimes i dream i söylememiştir.. oh olmuştur..* bir dahaki konserde biletler satışa sunulur sunulmaz protokolün hemen arkasından biletler alınacaktır..
muhteşem güzellikte sesiyle, en zor şarkıları sesini hiç yormadan söyleten sanatçıdır. vincero perdero isimli eseriyle bu tanımı doğrular. aynı zamanda böyle bir güzellik görülmemiştir.*
lütfen bakınız şu güzelliğe; görsel
klasik müziğin yeni seslerinden yunan tenor. bizdeki ferhat göçer gibi tenor çakması değil. harbici tenor. *
sometimes i dream albümü ve şarkısı mükemmel olan müzisyen.

ille de aria'dan hoşlanmak gerekmez dinlemek, sevmek için.

http://youtube.com/watch?v=Aq-rf-7PH2Q
Night in White Satine yorumu takdire şayandır.
albümünü almak için;
http://www.seyhanmuzik.co...2&prdct_id=189of6zo3l
daLaras efendi ile kanka olup düet yapan yunan kişisi.

(bkz: S agapo hellen)
1967 yılında Zimbabve'de doğmuş, kadife sesli erkek vokaldir. italyanca aksanını mükemmel konuşur.

(bkz: vincero perdero)
Hijo De La Luna ve Night Wants to Forget şarkılarıyla büyülendiğim muhteşem ses.
kuruçeşme arena da muhteşem bir konser veren kişi. sesi kötü olsa bile yakışıklılığından izlenir, çirkin olsa bile sesinin güzelliği dinlenir. her eve lazımdır ama bir tanedir.
meyra* *'nın sesine vincero perdero düeityle güzellik katmış yunan tenor.

(bkz: ilgiyle takip ediyoruz)
sometimes i dream sarkisini onun agzindan dinledikten sonra beni aglatan, sonra hijo de la luna ile gecmise goturen, nights in white satin ile de kendine asik eden yakisikli tenor. vallahi yuzunu gormeden, "bu adam kesin yakisiklidir" dedim, aradim baktim; evet oyle! *
bugün ankara'da konser vermiş sanatçı.
güncel Önemli Başlıklar