Advertisement

 1. 1.
  yunan asıllı yunanca ingilizce italyanca ispanyolca fransızca söyleyen tenor.. son derece olgun güçlü ama kadife gibi bir sesin sahibi.. o kadar olgundur ki o ses kısa boylu obez bi amca görmeyi beklerken gayet genç ve taş bir insanla karşılaşınca şaşırırsınız.. 2 temmuzda istanbul a harbiye açık hava tiyatrosuna gelmektedir, gidememekteyimdir, kahrolmaktayımdır..

  all alone am i
  ne me quitte pas
  la vie en rose
  mamma
  gibi şarkıları tekrar tekrar dinlenesi seslendirir.. insanı fişsiz konser kayıtlarıyla stüdyo kayıtlarını ayırt etmekte zorlayacak kadar iyidir..
  1 ... canzone arrabbiata
 2. 2.
  2 temmuz açık hava konserinde dinleyenleri büyülemiş muhteşem sesin sahibidir.. konserde şarkıları sadece söylemediği adeta içinde yaşadığı gözlemlenmiş hayran kalınmıştır.. açılış müzikal şarkılarıyla yapılmıştır.. şarkı sıralaması bilinenden bilinmeyene doğru gitmiştir en sona albumlerinde yer almayan yunanca şarkılar saklanmıştır (ki bu şarkılar tüm o fransızca italyanca ingilizce şarkılardan çok daha tesirli olmuştur ertesi gün hemen yunanca albüm alınmıştır*).. seyirci saygısıyla ve eşlik ettiği şarkılarla beni şaşırtmıştır.. albüm dışı şarkılara fazlaca yer verilmesinden, konserin acropolis konseriyle karıştırılmasından, soprano olmamasından ve en bilinen şarkının onlarca defa isminin haykırılmasına rağmen söylenmemesinden dolayı beğenmemiştir bazı insanlar konseri.. oysa senfonik orkestrayla o sempatik maestroyla, o hisli sesle muhteşem bir gece olmuştur.. yunan kültürü sempatisi kazanmışımdır bir gecede.. iyi ki de sometimes i dream i söylememiştir.. oh olmuştur..* bir dahaki konserde biletler satışa sunulur sunulmaz protokolün hemen arkasından biletler alınacaktır..
  1 ... canzone arrabbiata
 3. 3.
  muhteşem güzellikte sesiyle, en zor şarkıları sesini hiç yormadan söyleten sanatçıdır. vincero perdero isimli eseriyle bu tanımı doğrular. aynı zamanda böyle bir güzellik görülmemiştir.*
  lütfen bakınız şu güzelliğe; mario frangoulis
  1 ... fashiondesigner
 4. 4.
  klasik müziğin yeni seslerinden yunan tenor. bizdeki ferhat göçer gibi tenor çakması değil. harbici tenor. *
  ... shalamar
 5. 5.
  sometimes i dream albümü ve şarkısı mükemmel olan müzisyen.

  ille de aria'dan hoşlanmak gerekmez dinlemek, sevmek için.

  https://video.uludagsozluk.com/v/mario-frangoulis-46767/

  ... filozofil
 6. 6.
  Night in White Satine yorumu takdire şayandır.
  ... peizerat
 7. 7.
  albümünü almak için;
  http://www.seyhanmuzik.co...2&prdct_id=189of6zo3l
  ... zajo
 8. 8.
  daLaras efendi ile kanka olup düet yapan yunan kişisi.

  (bkz: S agapo hellen)
  ... yamuq
 9. 9.
  1967 yılında Zimbabve'de doğmuş, kadife sesli erkek vokaldir. italyanca aksanını mükemmel konuşur.

  (bkz: vincero perdero)
  4 ... dibi dibi rek
 10. 10.
  Hijo De La Luna ve Night Wants to Forget şarkılarıyla büyülendiğim muhteşem ses.
  ... doktrin