bugün

ancak oğuzhan özyakup'u yedekleyebilir. çok samimi söylüyorum modern futbolda oğuzhan her takımda yer bulur, tam bir hücumcu ortasaha, sadece gerektiğinde çalım atan, tek pasla pozisyona sokan futbolu çok iyi bilen bir futbolcu. fernandes ise anadolu takımlarına karşı bir iki çalım yapıp, bir korner atıp taraftarın aklını alır. ama kritik bir maçta ortada gözükmez ve oğuzhan'ın 10 katı fazla ücret alır.
modern futbolda kendisi gibi yeteneklilerden kurulu bir takımda oynaması halinde oğuzhan kendisini ancak tribünden izler. nankörlük etmeyin amk.
Sözde reis.

daha bir derbi golü yok. Ne pozisyonlar yedi herkes biliyor.

siz daha avutun kendinizi.

overrated.
cok fazla pes oynadigini dusunuyorum bu adamin. cok alakasiz yerlerde alakasiz haraketler hani peste yeni hareket ogrenirsin ya habire yapmaya calisirsin, hah iste bu adami izlerken o geliyor aklima.
GALATASARAY MAÇINDA tüm gözler üzerindeyken resmen sıçıp batırmış ve kaleciyle karşı karşıya pozisyonu kucağa atmış olan oyuncu. yeteneğine lafım yok ama bugün ligin en iyi başlayan takımının maestrosuyum diyorsan böyle dağıtmayacaksın kendini aga...
türkiye'deki en teknik birkaç futbolcudan biridir. bir alex de souza olmasa da iziemesi keyiflidir.
küçük maçların büyük, büyük maçların küçük, orta boy maçların ekonomik boy, dev maçlarınsa dajtpjamwjaewjakadm futbolcusudur. elbette bir serpil çakmaklı değildir fakat modern golfçülerden kurulu bir takımda oğuzhan özyakup kendisine ancak halayda eşlik eder. golfçü halayı da pis olur biline.
“Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır„ sözünü,an itibariyle hatırlatan sevgili beşiktaş futbolcusu.
Seviyoruz seni biz, boşver kalanını.
kuşkusuz türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu.
beşiktaş deyince akla ilk gelen oyuncudur. kalitedir.
adı üstünde, manuel, elle kontrol etmez isen bi bok olmayandır.
tıpkı burak yılmaz gibi "karşı" takımda sevdiğim adam küçük maçların büyük topçusu.
Bir Galatasaray'lı olarak izlemekten en zevk aldığım futbolculardan.
beşiktaşımızın maestrosudur, o iyiyse beşiktaşta iyidir.
Ben bir gs li olarak çok beğeniyorum bence karizması da var futbolculuğu zaten ortada.
2 haftadır şov sergiliyor. yersen.

sorsan "türkiye'nin en mükemmel futbolcusu"ydu.

veli kavlak'ın portekizlisi lan.
küçük takımlara karşı coşan, derbilerde ve önemli maçlarda sıçan sözüm ona büyük futbolcu.

(bkz: yav he he)

edit: bir de bu adamı hagi, alex ile kıyaslayanlar vardı. götümle değil, yek vücut gülüyorum.
iyi bir oyuncu değil.

christian baroni'nin bir gömlek küçüğü.
2-3 maç daha bugün oynadigi gibi oynarsa siradan bi yabanci olucak maç.
30 eylül 2013 mp antalyaspor beşiktaş maçı'nda geldiği günden bu yana en kötü performansını sergilemiştir. 18'lik wonderkid gibi sürekli çalım atma çabası içerisinde her topu eritmiştir.

ayrıca spor salonunda fazla kalmaktan ortalama esnekliğini de yitirmek üzeredir. kesinlikle salona ara verip çok ciddi bir plates programına girmelidir.
Her oynadığı derbi maçlarında bu oyuncu bu kadar da kötü değildir canım dedirten topçudur kendisi .
ota boka sinirlenip gider yapan portekizli.

bu adam böyle değildi amk noldu buna kız arkadaşından mı ayrıldı ?
kötü futbolcu. hep söylerim hep eksilenirim ama kendisi modern futbola tepki olarak doğmuştur. şimdi benim yaptığım eleştirileri biraz değiştirip yazıyorlar. bu adam everton'dan da valencia'dan da Portsmouth'dan da aynı sebeple yollandı: ayağında çok top tutuyor çok top kaybediyor. adamın alt yapı kodları yanlış.

bugün antalya maçını sırf şu iddiamdan dolayı oturdum izledim: (bkz: #21466920) haklı çıktım. yemin ederim bu maçta muhammed demirci fernandes'in yerinde ilk 11'de başlasaydı o iddiamı oturup yerdim.

eğer beşiktaş yönetimi akıllıysa manuel fernandes'i devre arasında rusya'ya veya katar'a ya da fener'e satar.
bugün gazetelerde kendisi hakkında çıkan haberlere göre sözleşme uzatmak için şampiyonlar ligi' ne katılma garantisi istiyormuş. yani takım sene sonunda şampiyonlar ligine katılacak şekilde derece yaparsa sözleşmesini uzatırmış. eğer haber doğruysa, ulan keko (lafım fernandes' e) zaten takım şampiyonlar ligi' ne gidebilsin diye senle sözleşme uzatılmak isteniyor. o işi sen yapıcan. haa ben tek başıma beceremem diyorsan "oğuzhan 550 bin alırken sen niçin 2,5 milyon kazanıyorsun" diye adama sorarlar. ya da bursa' da batalla denen bir adam var 3 sene önce o bile tek başına yaptı o işi. senin farkın ne ya da ne eksiğin var amk. önce bir kafanı toparla, bu isteğinin felsefik hiçbir tutarlılığı yok zira.
derhal takımdan gönderilmesi gereken oyuncu.

Oğuzhan ve sezer gibi adamlar var amk ihtiyacımız da yok sana fernandes.
güncel Önemli Başlıklar