Advertisement

 1. 1.
  vokalde James Dean Bradfield'ın bulunduğu 1991 galler çıkışlı grup.
  2 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  (bkz: if you tolerate this your children will be next)
  2 ... devedikeni
 3. 3.
  (bkz: if you tolerate this)
  ... insence
 4. 4.
  (bkz: tsunami)
  ... andromedian
 5. 5.
  'suicide is painless' adlı güzel şarkıyı seslendiren grup.
  ... beetle juice
 6. 6.
  manics için fidel castro, 'en sevdiğim ve beğendiğim rock grubu' demiştir, konserlerinde arka fon olarak kullandıkları küba bayrağıyla sahne alırlar, küba'da da yıllar sonra konser veren ilk rock grubu olmuşlardır.

  "the gap that grows between our lives" diyerekten başlayan the everlasting şarkılarını tek geçerim, ayrıca; you stole the sun from my heart ve the love of richard nixon da çok güzeldir.
  3 ... louis cyphre
 7. 7.
  1992 yılında aniden ortadan kaybolan richey edwards siz yoluna devam edip everything must go diğen galler'li rock grubu. grup elemanlarının birbirine bağlılığıylada bilinir garipte olsa msp elde ettiği gelirinin 4 de 1 ini richey in adına acılmıs bir hesaba yatırıyor hala..richey için ise bir sürü efsane oldu hindistanda, miamide ve bir çok yerde görüldüğü iddaa ediliyo. 12. senedir kayıp olduğu için artık ölü olduğu farz sayılıyor.
  2 ... vladurakul
 8. 8.
  (bkz: motorcycle emptiness)
  (bkz: slah n burn)
  ... balsikeste baysungur
 9. 9.
  suicide is painless yorumları ve empty souls adlı şarkılarıyla insana "baterinizin dumtısı olayım abi!" dedirttiren yüce grup. the greatest hits albümünü dinleyerek ne kadar başarılı olduklarının farkına varabilirsiniz, fakat ocean spray ve empty souls' ü de başka bir yerlerden edinmek şartıyla.
  ... dobischko mochte eine kofte
 10. 10.
  (bkz: so why so sad)
  (bkz: tsunami)
  ... shyer