bugün

ing ve tükçe anlam şöyledir,
açtıgın zaman mümkünse çıkarma, çıkaracaksan da hiç açma denilesi kişiyi yagmurdan korundurgac.
harika rihanna şarkısı. "ella ella eee under my umbrella ella ella eee eee" nakaratı ağzınıza pelesenk oluyor. klibi de sofistike olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=X7bK4Vee36M
klibi ile rihanna yı müzik listelerinin tepesine taşıyan, J.Lo ve Beyonce kadar sevileceği beğenileceği yorumlarına sebep olan şarkı.
rihanna ya 'sen ne olmuşsun böyle yahu' dedirten şarkı.
rihanna nın poposu sayesinde bu kadar tuttuğunu düşündüğüm şarkıdır.
bir kere dinlendi mi sürekli kafanın içinde çalan şarkı.*
(bkz: popo guzeli)
(bkz: rihanna)
güzel bir ingilizce kelimedir. o kadar güzeldir ki, anlamını kendisine yakıştıramayanlar olur; "böyle estetik bir kelimenin anlamı şemsiye miymiş yani? şu bildiğimiz şemsiye?" derler.
Umbrella türkçesi şemsiye olarak bilinir. ingizlizle şemsiyeye bunu layık görmüşler. diğer umbrella ise karşımızda (bkz: capcom)' un Resident Evil oyununda da karşımıza çıkar. burda da savaş silahları yapan büyük bir ilaç firmasıdır. fakat her zaman ki gibi işler kontrolden çıkar. filmi de çekilmiştir. wb sağolsun.
dinledikten sonra 3-4 gün ikide bir ella ellaa e-e-eee denmesine sebep şarkı.
(bkz: ağza dolanıp sinir eden şarkılar)
unfaithful dan sonra ikinci rihanna bombası.severek takip ediyoruz.
(bkz: umbrella corporation)
jay-z'nin kötüler ötesi introsuna karşın harika bir şarkıdır. popüler müzik piyasasının iyi şarkı ihtiyacını karşılamıştır. 3 sene de 3 albüm. ve 3 hit şarkı. kolay kolay silinmeyecek gibi görünüyor rihanna.
klibinde rihannanin semsiyeyle oynastigi ve erkekleri costurdugu sarki..
ela ela ela ee ee vızıltıları ile bütün gün mırıldanmama neden olan parça. gerçekten sıklıkla dinletiyor kendisini. ayrıca jay-z'yi parçanın başına koyanın mına koyim. ben kestim düzenledim, isteyene jay-z'siz halini yollayabilirim. paça dudaklı artiz.

jay-z'siz hali ;

http://www.youtube.com/watch?v=25pfG6j-cuw
türk sokak atasözü ama japonlardan alındığıda söyleniyor. (bkz: döte giren umbrella acılmaz)
jay-z'siz güzel olmayan rihana şarkısı.*
jay z nin bok ettiği şarkıdır. ispatı için live earth deki rihanna nın performansını görmek yeterli olacaktır. linkini vereyim de tam olsun;
http://www.youtube.com/watch?v=7LkE88cd_cI
dile damağa dolanan bir şarkı. hiç sevmeseniz bile bir kere dinlediğinizde aklınızdan çıkaramıyorsunuz. bunda şarkı kadar rihanna denen insan üstü varlığın da katkısı var tabii ki.
jay-z siz daha iyi olabilecek sarki.ozellikle nakaratini soylerken rihannaya hayran kalinir.
winamp'ta unutulmayanlar playlist arasına katmıştır kendisini.
jay z'nin içine ettiği şarkı.
(bkz: döte giren umbrella).
şimdi bazı sözlüklerde ve sitelerde ilginç bir şekilde kınanan ayıplanan şarkı efendim ölye sinirleniyor ki insan birazdan okuyacak olduğunuz yazılar için çocuklarınızı ekrandan uzak tutunuz,hadi git sen oyun oyna filan deyiniz;

-ayy bu ne böyle cranberries şarkılarının bozması elaa elaa eee eee ( ulan dangalak ya sende hiç müzik kulağı yok ya da bok atmak için elinden geleni ardına koymamışsın )

-ahaha radyoda denk gelince kapatıyorum video da denk gelince geçemiyorum rihanna faktörü yüzünden ( canım arkadaşım bence sen azmışsın lütfen dışarı çık git bi yerlerden kız bul haa ben klasik müzik ya da death metal takılıyorum diosan sana yorum yapma hakkı zaten doğmamış )

-yaa sell-out bunların hepsi iki göt göbek gösteriolar listelerde bir numara oluolar ( canım evladım madonnayı haldur huldur dinliyosunuz..tamam madonna nerde rihanna nerde allasen diceksin de kız sonuçta kara çarşafla kapanıp şarkı söylemicek )

sonuç olarak cuptass cuptas bir şarkı değildir umbrella..son yıllarda yapılmış en iyi şarkıdır..neden ısrarla güzele güzel demez bu millet anlamam..

sonra bunlar gider bide hector el father gibi saçma sapan ortalıkta cıvkı çıkmış iğrenç şarkılar dinler arabaya karı kız tavlamak için 1246 kişi binerler..ama umbrella kötü ee piss.. *

saatte 950 kilometre hızla gelen edit: youtube yorumları gibi olmuş benimkiler asidi kaçmış kola gibi yavan fakat ne yapabilirim oldu bi kere..
geçtiğimiz gün bir mcdonald's şubesinde turist bir kızın "ela ela ela eyhhh eyhhhh ovvv yeah!" demesi ile tanıştığım dinlerken de nakaratının cidden çok akılda kalıcı olduğunu düşündüğüm hoş bir rihanna şarkısı. jay-z ye ise gerek yok çünkü şarkı zaten oldukça hoş.

aynı zamanda şarkıcıyı tanımıyorsanız ilk olarak nelly furtado ya benzetme ihtiamliniz çok yüksek.