bugün

türk kahvesini çok güzel yapan barcelona pastahanesinin masaları dışarı atması ile çok kısıtlı bir alana sahip olsa bile tahta taburelerinde oturup kahve içmenin ayrı bir zevk olduğu mekan.
mandabatmaz ismi kahvenin köpüğü o kadar çok ve yoğun oluyormuş ki manda atsan bile batmazmıştan geliyor. * *
arkadaşlarla gidince süper muhabbetin döndüğü, barcelona pastanesinin müşterileriyle mandabatmazın müşterilerinin güzel uyum sağladığı bir ara sokakta bulunan, güzide türk kahvesi mekanı.
sürekli canımın çektiği, her istanbul ziyaretimde uğramaya çalıştığım eşsiz mekan.
haftasonu uğranılmaması gerekir nitekim içersinde insanlar tıkış tıkış otururken dışarsında da oturacak bir tane bile masa yoktu bir cumartesi ziyaretinde..
kesinlikle kahvesinin çok yoğun bir kıvamı var. içeriğini bilmemekle beraber yemen kahvesiyle brezilya kahvesini karıştırıp kendine özgü bir kıvam da kattığını düşünüyorum. normal türk kahvesinin böyle bir yoğunluğu olmuyor çünkü. arada köşede kalmış olsa da türkiyenin en iyi kahvesini yapan yerlerden birisi. fiyatları da gayet uygun.
tam bir f/p ürünü 3,50 tl'ye mükemmel haz yaşıyorsunuz. her konudastarbucksın eline verebilir.
Hep duyduğum geçtiğimiz haftasonu içmeye gittiğim mekandır.
Oldukça başarılı olduğunu belirtmeliyim.
ismi ile müsemma olivya geçiti'nde bulunan kahveci.
Hayatta icilebilecek belkide en güzel kahveyi yapan mekan. Tek sorun ise artık oturabilecegin bir masa sandalye olmaması.
istanbuldaki arkadasimizin bizi gezdirirken hadi surda guzel bir kahve icelim diyerek dinlendigimiz mekan. bastan siradan kahve icecegimi sandim fakat kahvesini ictikten sonra arkadasima bizi oraya goturdugu icin defalarca tesekkur ettim.
şekersiz kahvesi 5, şekerli kahvesi 6 tl olan küçük bir kahve dükkanıdır. ismini köpüğünden alır. 2 fincanlık küçük pirinç bir cezve kullanır pişiren amcamız. ilk fincanın kahvesi açık kahverengi bol köpüklü, ikinci fincan koyu renkli az köpüklü olur.bölüştürmez köpüğünü. evet kahvesi güzeldir fakat daha iyilerini içmişimdir.
istiklal caddesi'nde hatta istanbul'da içileilecek en iyi Türk Kahvesini yapan mekan olma özelliği taşır.
Az önce denediğim istiklaldeki türk kahveci. Gayet güzeldi bir daha gelirim dediğim nadir yerlerden.
kahvede kalitenin adı

gerçi cemil ustadan sonra hafiften fırtladı ama gene de iyidir.