bugün

entry'ler (98)

ekşi sözlük

tüm çaylaklar yazar yapılacakmış diyolaa...

57 islam ülkesinin almanya kadar üretim yapmaması

ellerine altın yumurtlayan tavuk olduğundan çok da umurlarında olmuyordur.
(bkz: petrol)

yalayarak seven köpek

çok seviyordur, tapıyordur, içinde depoluyordur sahibinin tadını.

kadınların 40 ından sonra çöp olması

çöp olmazlar ancak kullanım alanları değişir.

1990 sonrası doğan nesillerin çöp olması

kendime ait bir aforizmadır efendim. bu yaptıkları işler dinledikleri müzikler ve hayatı yaşama modelleri olarak kimseye bir fayda sağlamamamış ve sağlamayacaktır.

basbakanin uzerine gidildigi gercegi

kimse kabul etmek istemesede ayan beyan belli olan gerçektir. yıllardan beri sayısız hizmette bulunmuş sayın başbakanın bu icraatlerini çekemeyen kişilerin yapmaya çalıştığı çamur at izi kalsın politikasıdır. buradan o kişilere seslenmek istiyorum. artık pis kokuşmuş mumaralarinizi yemiyoruz!

ukranyalılar turkiyeye göç etsin kampanyası

elimde kahve fincanı ve battaniyem ile destekledigim kampanya.

mandabatmaz

tam bir f/p ürünü 3,50 tl'ye mükemmel haz yaşıyorsunuz. her konudastarbucksın eline verebilir.

düğünde toplu iğne tepsisi tutan bayan

tepsi tutmanın yanında kimin ne taktiğini takip etmek gibi bir misyonu vardır.

yediği yemeğin fotoğrafını çeken kezban

bununla ilgilidir.
(bkz: tatile gidip facebooktan çıkmamak)

barış manço

ölüm sebebini yakistiramayanlarin ömür boyu sevismemesini temenni ettiğim "sanatçı"

hayatta insanın en ağırına giden şeyler

hoşlanilan kişinin yurtdışına gitmesi. bok var aq!

piç erkekle çıkıp efendi erkekle evlenen kız

beni kandıramayacaktır.

sözlük yazarlarının şu anki fiziksel halleri

73 kiloyum.

radyo dinleyen insandan zarar gelmez

asıl mangal yapan adamdan zarar gelmez.

tatile gidip facebooktan çıkmamak

yeni moda görmemişliğimizdir. sorarım arkadaşlar insan neden tatile gider? dinlenmek, stress atmak, eğlenmek, sağlık vb. nedenlerle olduğunu düşünüyorum. peki bu kısıtlı zamanimizda (3 ay tatil yapanlara demiyorum elbette) elinden telefonunu düşürmeyen, her yediği yemeği instagram a koyan, bütün gece gezmelerini facebook ta yayınlayan insan neden tatil yapar? kendisi için olmadığı kesin elbette. bu bahsettiğim tatil sosyali kişi senenin geri kalan 11 ayı sıkılmadan yeni tanıştığı insanlara bu kanıt resim ve paylasimları göstererek duygu mastürbasyonu yapacaktır.
tatil sırasında sosyal olmaya kafayı taktığından, elinden telefonunu düşürmediğinden ve dinlenemediginden eski hayatından kopamayacak ve asıl amacı olan stress atma ve dinlenme gerçekleşemiyecektir. boş para harcamaktan başka birşey olmayacaktır.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

kramp - lan n'oldu

90 gündür şehit haberinin gelmemesi

yanlış bilgidir. doğrusu ''TSK nın 90 günden beri terör kaynaklı şehit vermemesi olarak değiştirmelidir. halen gerek intiharlar olsun, gerekse eğitim zaiyatları olsun çok sayıda şehit vermekteyiz.

dünyanın en iyi rock grubu

pink floyddan sonrasini okumadigim liste.

berberde sıra beklemek

ilk kez gittiğiniz berber ise sıkıntı tavan yapar, sizi tanımayan berberle başarısız muhabbete girme çabaları insanı yorar.