bugün

nicki bir insana bu kadarmı oturur. tamamen kendini tasvir etmiş.
Tam bir mal.
görsel
beyanı mal olan yazardır. yazar ve nick senkronizasyonunda işte bu şahıs dedirtir.
sözlükte trafik yarattığı için moderatörler ve zall kendisini çok sever.

onlar onurdan, haysiyetten filan haz etmez. şerefsiz, ahlaksız, karaktersiz yazarlar ise sözlükte daha çok tıklanma sebebi olacağı için daha kıymetlidir.
ismiyle müsemma olma, bir mallığım adımda saklıdır durumu.
Ne koruması luvuk 15 günde bir çaylak oluyoruz haberiniz yok devgili modarasyonumuz herkese eşit muamele yapmaktadır.
"ne yazarsan yaz, altına biri mutlaka (bkz: entry nick uyumu) yazacak biliyorsun değil mi?" diye sorulası yazar.
sözlükte nicki kendisine en çok uyan troll.
Uludağ sözlük yazarlarının en az yüzde 60'ı...

Hoş gelmiş...
Arkadaşlar ağzımı bozmak istemiyorum ama yazar tam bir lavuk.
Girdiği saçma sapan entrylere gömücü cevaplar verince de saniyesinde şikayet ediyor.
Ağlayacaksan oynamayalım mal bey.
yetmez ama evet .
açtığı başlıklardan ötürü sınır dışı edilmesini gerekli gördüğüm yazar tanesidir.
(bkz: yankee go home)
hodri meydan diyorum herkese ben ayar vermeyi seven biriyim. Silik caylak yiyebilirim gocunmam, oyun parklarını sizlere bıraktık yani cocuklara.
Kürt milliyyetçiliyi yapan ama bursalı olduğunu iddia eden etnik çöpdür. Ver ağır cahildir.
tanım yapmayı bilmeyen yazarcık. ulan tanım yapmayı ne zaman öğrenecen sen? daha çok çaylak olursun.
yaşamını 15 gün çaylak 2 gün yazar olarak sürdüren acınası yaratık.

tanım yapmayı bilmiyor. kendisini şikayet etmiyorum, bursa'da zirve yaparsa zirvesine gelip gözlerine 2 dakika bakmam yeterli.

sadece 2 dakikada donuna yapacaktır.

ekürisi (bkz: bir italyan beyefendisi) de milano kürdüdür. bunları kim alıyorsa bu sözlüğe ayıp ediyor.

onurlu yazarlar lazım bu sözlüğe.
Bir malın yapmış olduğu sözlü ya da yazılı anlatımdır.

Bir yazar yazamadım parmaklarım tutuldu.
Ay ben gülerim şimdi.

Siliktir. Evet.
on birinci nesil şehit.

kafasına roket yemiş yazar.

2 gazi 1 şehidimiz var( (bkz: devecialpay) and (bkz: bir italyan beyefendisi))

tanım yapmayı bilmeyen ağır mal birisiyidi. umarım yine gelmez şu siteye.

ekürisi bir italyan beyefendisi de kendisini bu sözlüğe kazandırarak büyük günah işlemiş.
Trollüğün bokunu çıkarmıştır kendisi.