bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

görüldüğü kadarıyla bol bol

entry - nick uyumuna kurban gidecek.

neyse yazsın çizsin bakalım.
nickindeki 2.kelimeyi yazmasada olurmuş yazar kişisidir.
Kendince trollük yaptığını sanan ve toplumun değer yargılarına hakaret eden yazarcık. Henüz birkaç entrysi var ve belli ki bu şekilde isim yapmaya gelmiş. En fazla bu şekilde bir hafta sözlüğe tutunacaktır.
Uçurulmasını sabırsızlıkla bekliyorum.
Bos bi beyin cok takmayin bana sorarsaniz.
11. Nesilden troll olmadığını bilmeyen bir yazar. Yazsın efenim belki karı kız düşürür.
Nöbetçiler alın bunu.
yeni nesil bir trolldur, prim vermeyin gider.
komik olduğu zanneden, sözlüğe girerken beynini kullanmayı bırakan yazarımsı. az önce yazar demişim ama cidden yazarımsı. bu adam ne yazdı ki çaylaklıktan yazarlığa geçebildi diye düşünüyorum. abim troll komik olur, güldürür, bizde ulan ne fırlama adam der geçeriz. ama bu entrydeki gibi (bkz: 29328038) şeyler pek komik olmuyor be. burada sabah sözlüğe girip insanlara saldıralım demiyoruz biz, birşeyler yazalım hem eğlenelim hem insanlara o konuda fikir verelim diye uğraşıyoruz. inci sözlük 5.nesil hesabı vereyimde burada değil orada yap zeka seviyendeki saçma trolluğunu.
Bizde feyk olmaz klima borusuyum.
Sikim sikim başlıklar açıp, sikim sikim entryler giren; tek bildiği insanları hayvanları etrafta ne varsa kötülemek olan özgüven eksikliği ve aşağılık kompleksi olan kişiliği nickiyle bütünleşmiş yazar.
eskiden hapsen tazyik dosyalarında mal beyanı'nda bulunmamak suçu ile, açılan dava akabinde kişinin 3 ay ile hapsi ve tazyik'i istenilen durum. kişiye icra dosyası açılmış ise, mal beyanında bulunması zorunludur. akti taktirde, hapsi tazyik istenilebilir.

dipnot; asgari ücretin altında ki borçlara hapsen tazyik yani mal beyanın da bulunmaması davası açılamaz.
ey dostlar
Beni çekemeyenler de varmış. Çok çalışın sizinde olsun gençler.
ahaahaha hahas.
Entry nick uyumlarında zirvedeki isim.
(bkz: Ben üşenirim)

işini iyi yapıyor. Bir insan bu kadar mal olamaz.

Saygı duyuyorum, çok gülüyorum.
Sözlüğün en iyi yazarlarından ve en sevdiğim arkadaşlarımdan biri.
Entry nick uyumunu hep bu adamdan ögrendik.
adı gibidir kendisi.
Ey dostlar;
Bu yazarın tez zamanda silik yemesi gerekir.
nickinin hakkını veren koca yürekli adam pardon mal.
Kac gun caylak yedi neden caylak oldu diye şahsıma mesaj atma curetinde olanlar için. 1 haftaya donecek.

Hali hazırdaki ilk başlığı
(bkz: doguştan ayagı kısa biriyle seks yapmak)
Yazdıklarını okuduğumda kanımın donmasına sebep olan yazarımsı. Allah ıslah etsin diyelim.
nicki gibi her açtığı başlık mal beyanı olan yazar.
Ismiyle musemma fikirleri olan yazar.

Ama bence is oyle degil. Fikrinin tersini, cok kotu ve haksiz olacak sekilde ifade ediyor. Boylece insanlari kendi fikrinin oldugu tarafa yanastiriyor.

Yani, sozlugun kaliteli trolllerinden gibi.

Ama bazen oyle dokunulmayacak, konusulmamasi gereken bir konuda yaziyor ki, vatan hainleri bile o kadar ileri gidemez.

Varligi sozluk icin sikinti.
nice basliklarin altina girmek istedigim soz obegi.
Gün içerisinde, sözlükte en çok verilen beyan türü.