1. .
  güzel görünmek ve kusurları kapatmak için yapılan süsleme sanatı olan makyajın günün ilerleyen saatlerinde bozulması, dağılması ya da yağmurlu havalarda yüzden akması durumudur.
  ... asiti kaçmış kola
 2. .
  kadının gardının düştüğü, en zayıf en savunmasız kaldığı anlardan biri.
  aynı zamanda bir turnusol işlevi görür.
  makyajı akmış sevgili size o haliyle bile itici gelmiyorsa, evet onu gerçekten seviyorsunuzdur büyük ihtimal.
  yok eğer takkenin düşüp kelin görülmesine tekabül ediyorsa bu durum, o zaman ilişkiniz üzerine bir kez daha düşünmekte fayda var.
  1 ... profesor bonbon
 3. .
  dünyada ki bütün canlılar arasında; dişisi erkeğinden daha güzel ve daha gösterişli olan tek canlı insandır. yaptıkları bu anlamsız durum yüzünden, tüm bunlar başlarına gelir. bir dişi aslanın makyaj yaptığı hiç görülmemiştir ama bayanlar güzel oldukları halde ne diye bu boyalara ihtiyaç duyar, 19-20 yaşlarında genç kızlarımız neden o pürüssüz ve doğal ciltlerini genç yaşta mahvederler anlamak mümkün değil.
  1 ... salca
 4. .
  ortamdaki ısının hayli yükselmesi durumunda makyaj yapmış olan kişinin başına gelecek durumdur waterproof ürünler bile bu konuda kendisine çok fazla destek olamaz akacaksa makyaj yüzde durmaz ve yüzde dalgalı bir görüntüye sebep olur
  1 ... enterezan
 5. .
  bayanlarin kendini kötü hissettiği anlardan biri olup genellikle aşırı terlediklerinde,yağmur altında kaldıklarında,ağladıklarinda bu durum gerçekleşir.
  ... balbassar
 6. .
  eğer ağlarken olduysa,kişiye şirinlik de katabilecek durumdur.
  1 ... cultureshock
 7. .
  allerjik rinit olan kızların sürekli başına gelen iğrenç şey...
  ... a la folie