bugün

hocam o lakap daha uygun .
Türk-Kürt düşmanlığı yapan faşist. Halkları ırkına göre ayırmaya teşebbüs eden inkarcı, asimileci bir yazar.
sizce de çok salak salak entryler girmiyo mu? dediğim yazar.
kürtlerle dalga geçen bir arkadaşı tarafından eleştiri almış yazar.
inkarcı ve jitemci yazar. kürtlerin 350.000 yıldır anadoluda yaşadığını bilmez.
Bir adet kürtçü yazar. inanmayanlar sorsun kendine.
Sabah öğle akşam ıslak odunla dövmekten büyük keyif alacağım şey. Bunun gibi bölücülerin sonu yakındır,devletin ve ordunun yetemediği yerde bizler devreye gireceğiz...
sizler adam değilsiniz,ancak aşiret olarak dolaştığınızda kendinizi adam sanarsınız.
Eşekçi bir yazar.
(bkz: gazneli sultan Mahmut)
Adını "gazneli mahmud" 'dan aldığını düşündüğüm heval bir arsız.
Yeni türemiş pkk lı hırt. Acaba karasin denen kahpe evladı olabilir mi. Oran yüzde 95. Özenti goduğum. Bayraksız Vatansız soysuz kültürsüz eşekçi hevalgillerden. Nick isminden anlayabilirsin ne dallama ne özenti olduğunu. Nicklerine bile düşmanı oldukları ulu Türk ırkının değerlerine özentilikleri yansımıştır. Bunlar çok severler böle taklitçiliği kopyala yapıştırı. Bunların kravatlı siyasi itleri gizli gizli Atsız okurlar. O derece acınacak haldeler hala kendilerini bizle mukayese ederler.
bu sözlükte t*rklere tarih öğretmek zorunda kalan yazar.
Profil resmine bak yaptığı işe bak

Tong yabgu kagan ın kardeşi herhalde*
(#31527074) haykırdım yemin ederim kahkaha attım*
Trollükte çığır açmış türkçü, ülkücü (ne boksa artık) olduğu aşikar sözlük mücahidi.

Not: anlamadım sanma. Tengri biz menen *
türk bayrağını iyi bellemesi gereken yazar

marşımızı sike sike ezberlettiğimizde, evinin önüne bayrağımızı diktiğimizde, sur da yaptığımızın aynısını aile bireylerine yaptığımızda görecek kimin taklit yaptığını

yaşasın türk kavmi, yaşasın oğuz kağan
(bkz: öşek)
resmen pkk lı. gereği yapılır.
Kürtleri aşağılamak için o.çocukluğu yapan yazarlara empati yeteneğini kazandırmaya çalışan Humanist yazar. (bkz: öpün ağanızın elini)
tengri biz menemen diyen türkçüleri tokatlayan yazar.
Ailevi problemleri olan troll

Üstüne gitmeyelim.
tokatladığı türkçülerin haliyle eleştirdiği yazar.