bugün

entry'ler (423)

15 temmuz 2016 darbeciği

okunmasını şiddetle tavsiye ediyorum ben de.

enam suresi 32

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden başka bir şey değildir. Müttakî olanlar için ahiret yurdu muhakkak ki daha hayırlıdır. Hâla akıl erdiremiyor musunuz?"

6000 tl lik kuponun barça realden yatması

iktidarlara güven olmaz.

ipswich diye hapşıran kız

çokça rastlanan kızdır. genellikle kalabalık ortamlarda ipswich diyerek hapşırır. Yalnız kaldığında burun deliklerindeki mağaralarda sarsıntılara ve göçmelere sebep olacak düzeyde bağırarak hunharca hapşırır.

mit in reza zarrab ı abd den kaçırması

brifingin ne olduğunu bilmeyen yazar beyanıdır. itibar etmeyiniz.

bir dilek hakkı olsa yazarların dileyecekleri

tüm nazi kafalı faşistlerin fareye dönüşmesini isterdim. aslına dönmeli lağıma layık olanlar.

bugün de odemedim anne

Kredi kartı borcu için de söylenesidir.

tavukların uçmayı unutması

uçmak öğrenilen bir şey değildir, içgüdüseldir. Bu sebeple içgüdü ile yapılan eylemler unutulmaz.

kürt adaya düşse yanına alacağı 3 şey

faşistçe entry girenlerin;
1)anasını
2)bacısını
3)avradını.

opsiyon olarak da sabun.

türk askeri mehmetçik ise kürt askerleri nedir

işte bu mide bulandırıcı düşünceler yüzünden askerlik yapmayı reddettim ve çarptım yüzlerine 18bini. zira uğruna ölsen de faydası yok. şehit falan da olmazsın, pisi pisine ölürsün.

derbide galatasaray ı tutacak beşiktaş lılar

Her takım taraftarı fenerbahçe dışındaki herhangi bir takımı destekleyebilir. mesela bu israil takımı da olabilir, Rusya takımı da. yeter ki fenerin rakibi olsun.

istiklal bombacısının işıdli olması

Kürtlere çamur atan yavşakların beyni olmayan kafataslarına sıçayım.

19 mart 2016 taksim patlamasının sorumlusu

Her boku hdp ve pkk'dan zanneden yavşaklara duyurulur.

abim ölse de yengeme kaysamoğulları beyliği

ananızın kasığındaki mağarada kurulmuş beyliktir her gün sülalece girip çıkarlar.

yeter ulan bu faşistliğinizi de sikeyim, sizi de sikeyim, beyinsiz ırkçı kafatasınızı da sikeyim.

türkiye pkk yı neden bitiremiyor

okuduğum entry'lerden anladığım bir tek şey var: bekara karı boşamak kolay. hepiniz kendinizi iş bitirici kahraman zannediyorsunuz. Hitler kafalı Faşistler sizi!

1 6 benzinli ve manuel vitesli araç almak

1.6 benzinli araç alırsan lpg taktırıp performansından ödün verirsin.

yetiş ya tayyip erdoğan yetiş ya ahmet davutoğlu

Bir ak troll haykırışıdır. itibar etmeyiniz!

kürt olmaktan utanmak

Soysuzların utanacağı durumdur.

ülkeyi bu kaostan kurtaracak kahraman

kalk ulan kalk sabah oldu.

sur ve cizre de yaşatılanlara misilleme

Malesef devletin tüm güvenlik birimleriyle kurunun yanında yaş da yanar mantığı ile haklı haksız tüm halka yaptığı zulme karşılık canlı bombalar kabus gibi çöktü milletin üstüne. Bu gerçeği kabul edelim. çok acılar çekti ve hâlâ çekiyor sur ve cizre halkı.

(bkz: her şeyin bir bedeli var)