1. 1.
  beşar esad'ın kardeşiymiş efendim.suriyedeki olayların arkasındaki kişiymiş aynı zamanda.recep bey kızacak ama psikopatın allahıymış.suriyenin en seçkin ordusunun kumandanıymış.aynı zamanda istihbaratın başındaymış.
  1 -1 ... avludaki cocuk
 2. 2.
  suriye devrim muhafızlarının komutanı... inanılmaz cinayetler ve zılümlere imza atıyor bugünlerde, esad hanedanlığını halkından korumak adına...

  neyse, onun da havasını alırlar bir gün...
  1 -1 ... tahin ile pekmez
 3. 3.
  Allah kahr u belası ile muamele etsin bu insanlıktan nasibini almamış kuluna.

  Hiç farkında değiliz sebebi olduğu, katlettiği, yurdundan can havliyle söküp attığı masumların. Kurtulabilen 10 bin tanesi kendini sınırdan öteye, Türkiye'ye attı. Ya geride kalanlar?

  Arayın bakalım Youtube da neler göreceksiniz? Çenesi parçalanmış, kucakta hastaneye götürülürken gözü açık, ne olduğunu anlamayan bir adam? Kurşunun kafatasını parçaladığı, 12 yaşında bir çocuk? Gırtlağından giren kurşunla can çekişirken, etrafındakilerin şahadet getirtmek için uğraştığı genç?

  Derdim kimsenin midesini kaldırıp, parçalanmış insan cesetleri üzerinden oradaki tablonun vehametini anlatmak değil. Bunun neden yapıldığını kavrayacak bir havsala bende yok. Aklı alan biri varsa, aman diliyorum bana da anlatsın.

  Müstebit "Hanedan" kültürünü bu dine, bu coğrafyaya kim soktuysa, kim perçinlediyse, kim de ses çıkarmayan dilsiz şeytansa, Allah tekmiline birden, iki cihanda huzur vermesin.

  Daha evvel başka bir vesileyle yazmıştım ama tekrar edeyim;

  20 milyon oy alsanız, arkanıza da 20 devlet giden bir candan daha kıymetli değilsiniz ey istibdat delisi zalimler. Bir mazlumun ahı cihanı tutuşturmaya yeter; dilerim o gün de yakındır.
  1 ... nerduban
 4. 4.
  2 gün önceki bombalı saldırıda ağır yaralanıp öldüğü iddia edilen kişi.
  ... recomax
 5. 5.
  yalaka medya tarafından mart 2011 den beri en az 20 dafa öldü denilen, halbuki şu sıralar muhtemelen şam da sarayında oturup keyifle nargilesini içen şahıs.
  ... camilo31
 6. 6.
  tüm yalan haberleri bir tarafa bırakırsak, en net ve doğru bilgiyi bizzat beşşar esadın kendisi vermiştir. gazeteciömer ödemişin ''kardeşiniz mahir esad yaşıyor mu'' sorusu üzerine ''ne zaman öldü ki(gülüyor), kusura bakmayın sizin medyanızda ki yalan haberleri takip etmeye vaktim olmuyor.o yaşıyor ve işinin başında.''
  -1 ... camilo31
 7. 7.
  uluslararası basının haberlerine göre bir bacağını kaybetmiştir 2012 yılındaki şam saldırısında. evet medya yalan haber yapıyor olabilirde bu adam yaşıyor diye şükreden embesilleri ne yapalım?
  ... turkuaz54
 8. 8.
  öso militanlarının korkulu rüyası olan,kahraman insan.
  rahamuallah
  10 -3 ... kedicaninisenin
 9. 9.
  barbar savaşçı! suriyedeki cihatçıların anasını siken mel'un herif.
  -3 ... samuraycek
 10. 10.
  esadın yerine geçebilir ilerde.
  ... x09684a