bugün

suriyenin yeni devlet başkanı olması muhtemel olan piskopat.
esadın yerine geçebilir ilerde.
barbar savaşçı! suriyedeki cihatçıların anasını siken mel'un herif.
öso militanlarının korkulu rüyası olan,kahraman insan.
rahamuallah
tüm yalan haberleri bir tarafa bırakırsak, en net ve doğru bilgiyi bizzat beşşar esadın kendisi vermiştir. gazeteciömer ödemişin ''kardeşiniz mahir esad yaşıyor mu'' sorusu üzerine ''ne zaman öldü ki(gülüyor), kusura bakmayın sizin medyanızda ki yalan haberleri takip etmeye vaktim olmuyor.o yaşıyor ve işinin başında.''
yalaka medya tarafından mart 2011 den beri en az 20 dafa öldü denilen, halbuki şu sıralar muhtemelen şam da sarayında oturup keyifle nargilesini içen şahıs.
2 gün önceki bombalı saldırıda ağır yaralanıp öldüğü iddia edilen kişi.
Allah kahr u belası ile muamele etsin bu insanlıktan nasibini almamış kuluna.

Hiç farkında değiliz sebebi olduğu, katlettiği, yurdundan can havliyle söküp attığı masumların. Kurtulabilen 10 bin tanesi kendini sınırdan öteye, Türkiye'ye attı. Ya geride kalanlar?

Arayın bakalım Youtube da neler göreceksiniz? Çenesi parçalanmış, kucakta hastaneye götürülürken gözü açık, ne olduğunu anlamayan bir adam? Kurşunun kafatasını parçaladığı, 12 yaşında bir çocuk? Gırtlağından giren kurşunla can çekişirken, etrafındakilerin şahadet getirtmek için uğraştığı genç?

Derdim kimsenin midesini kaldırıp, parçalanmış insan cesetleri üzerinden oradaki tablonun vehametini anlatmak değil. Bunun neden yapıldığını kavrayacak bir havsala bende yok. Aklı alan biri varsa, aman diliyorum bana da anlatsın.

Müstebit "Hanedan" kültürünü bu dine, bu coğrafyaya kim soktuysa, kim perçinlediyse, kim de ses çıkarmayan dilsiz şeytansa, Allah tekmiline birden, iki cihanda huzur vermesin.

Daha evvel başka bir vesileyle yazmıştım ama tekrar edeyim;

20 milyon oy alsanız, arkanıza da 20 devlet giden bir candan daha kıymetli değilsiniz ey istibdat delisi zalimler. Bir mazlumun ahı cihanı tutuşturmaya yeter; dilerim o gün de yakındır.
suriye devrim muhafızlarının komutanı... inanılmaz cinayetler ve zılümlere imza atıyor bugünlerde, esad hanedanlığını halkından korumak adına...

neyse, onun da havasını alırlar bir gün...
beşar esad'ın kardeşiymiş efendim.suriyedeki olayların arkasındaki kişiymiş aynı zamanda.recep bey kızacak ama psikopatın allahıymış.suriyenin en seçkin ordusunun kumandanıymış.aynı zamanda istihbaratın başındaymış.