bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kitaplarinda cizdigi kadin imajindan nefret ettigim yazar. okumasi da sikicidir kanimca, bir suru gereksiz ayrintiyla doludur ve bittiginde ee ne kazandim ben simdi? dedirtir.
    4 -3 ... dramtatatam
  2. 2.
    irlandalı öğretmen, gazeteci, yazar. kitaplarında tek ilgi çeken nokta mükemmel kitap kapağı tasarımlarıdır. yıldızlı ve yağmurlu geceler, italyanca aşk başkadır, geri döneceksin, hayatın ta kendisi lokantası, yalnız kadınlar sokağı ve aşk mutfakta pişer gibi kitapları vardır.
    2 ... ben miyim
  3. 3.
    "italyanca aşk başkadır" adlı kitabnı okuduğumda, * bende italyanca öğrenmek gibi bir istek uyandıran kitabın yazarıdır kendisi..
    3 ... don santino corleone
  4. 4.
    (bkz: italyanca aşk başkadır)
    1 ... don santino corleone
  5. 5.
    'Bir dilek tut benim için' adlı (sürükleyici ama bitirildiğinde boş gelen) kitabın da yazarıdır.
    1 ... fasev
  6. 6.
    yalnız kadınlar sokağı adlı entrika dolu ama hoş bir kitabın yazarı.
    2 ... hiccup
  7. 7.
    çok çabuk okunup bitirilen, 500 küsur sayfayı bi günde bitirmenize olanak sağlayan kitapların yazarı. herbiri birbiriyle aynı gibidir, bazı karakterleri kitaplar arasında dolandırdığı için hepsi bir bütünmüş gibi gelir insana, basit yalın bir dille yazılmış kitapları ne kadar kötü de olsa garip bir şekilde kendine çekmektedir. (bkz: yalnız kadınlar sokağı) (bkz: tara sokağı)
    2 ... zezukka
  8. 8.
    sinemada kullanılan sabun köpüğü tanımı bu yazarın kitapları için de söylenebilir. edebi değeri olmayan "okudum bitti eee?" dedirten kitapları ülkemizde çok satanlar listesinden hiç inmez.
    2 ... fata morgana
  9. 9.
    barbara cartland , danielle steel , jackie collins , beyaz dizi , harlequin sosları eşliğinde melankoliye tavan yaptıran ve çok satan irlandalılara has romantizmiyle diğer aşk ablası yazarlara fark atan dublin' li yazar.
    1 ... ruhunla sev
  10. 10.
    italyanca aşk başkadır adlı kitabı ile ülkemizde iyi bir satış rekoru yakalamış yazardırki o kitaptan sonra çok insanda diğer kitaplarınıda okuma isteği uyandırmıştır.Ayrıca kitaplarının giriş kısmı çok sıkıcı olmasına rağmen sonradan insanı sarmaktadır tabi o saran kısma gelmeden bırakıladabiliyorda.
    1 ... antalyam