1. 1.
  ufak yasta unlenmenin ne derece buyuk bir travma oldugunun canli kanidi cocuk. home alone serilerinin sari pipisi. kucukken guzel bir cocuktu ama buyudu patates gibi bir sey oldu.
  4 ... laz pacino
 2. 2.
  the good son (iyi evlat ) filmindeki başarılı performansıyla * beğeni kazanmış oyuncudur. kardeşlerine ve ailesine karşı sevecen gözüken fakat gerçekte korku salan bir çocuğu çok başarılı bir şekilde canlandırmıştır. kuzeni rolundeki elijah wood'unda oyunculuğu güzeldi.sonu beni etkileyen filmler arasında olup eski bir film ama yinede izlenmeyecek bir film değil dedirten filmdir.
  ayrıca my girl(kız arkadaşım) filmiyle de yine başarılı oyunculuğuyla dikkat çekmiştir.
  ... kacak kelebek
 3. 3.
  michael jackson kliplerinde oynardı bu lavuk.. küçücük aklımla kıskançlık ve nefret karışımı bir duyguyla izlerdim bunu.. orda idolüm olan jacksonın yanındaydı. sonra ahım tuttu galiba. kayboldu piyasadan. silindi gitti..
  -1 ... shalamar
 4. 4.
  çocuk yaşta gelen şöhretin bedelini ağır bir biçimde ödemiş amerikalı aktör.
  ... clemenza
 5. 5.
  uncle buck ile meşhur olan çocuk oyunculardan biridir ***. anna ile my girl'de yeniden bir araya gelecektir. richie rich bir yana, kötü rolde oynadığı the good son, ayrıksı filmlerinden biridir.
  http://www.imdb.com/name/nm0000346
  ... electro
 6. 6.
  herkesin aklında "evde tek başına" isimli seride rol alan piç velet olarak kalsa da kendisi artık 28 yaşında koskoca bir heriftir. bu da yabancı genç semih olayı olarak tarihte yerini alsın.

  büdüt: (bkz: #2750567)
  ... double cross
 7. 7.
  (bkz: kieran culkin)
  ... filozofil
 8. 8.
  çocukken büyük bir tutkuyla aşık olduğum, sonra "hass evlenmiş herif" nidalarıyla aşkımdan vazgeçtiğim bir zamanların çocuk starı. benim bu platonik ilişkiyi bitirmem üzerine uyuşturucuya falan bulaşarak, kendini iyice dağıtmıştır. yazık oldu tabi. ama yok dönmem, hayır!
  2 -1 ... ave maria
 9. 9.
  dün gece e2'de yayınlanan celebrity poker showdownda fena halde tozu silkelenmiş kişi.
  ... tu kaka bana
 10. 10.
  bir zamanların melek yüzlü çocuk starı.
  kız arkadaşım filminde bunu ölümüne ne ağlamıştım.
  öyle şeker bir bıdıktı işte.
  (bkz: evde tek başına)
  (bkz: richie rich)
  ... mylastdaysasachild