bugün

Ha buyur? dediğim başlıktır. ilk enrtyi okudum valka bir şry anlamadım.
herkese yakışmıyor bu biline, önüne gelen çok bilindik diye bu ruju alıyor. benim favorim gül kurusu severler için twig, nude severler için de taupe.
Vazgeçilmez değildir, nude rujlara olan ilginin arttığı günümüzde neredeyse her markada dupe u bulunabilecek bir rujdur.
Kendisi 55 tl gibi birşeydi sanırım. ama bir ruja o kadar para vermem ayrıca o kadar açık renk ruju kendime yakıştırmıyorum.
tam bir dupe değil ama en azından yazın kinda sexy sürmek istemeyenler için hafif bir alternatifinin loreal markası tarafından üretildiği ruj. http://perishcope.blogspo...matte-lipstick-kinda.html burda detaylıca anlatılmış ama özet geçeyim. kalın yapılı kinda sexy'yi kışın kullanabilirken, yazın sıcağında çekemem diyorsanız loreal kullanabilirsiniz.
buğday tenli ortalama bir türk kızına oldukça yakışabilecek harika tonlu mac ruju, uygun fiyatlı muadili golden rose velvet matte 27 numara.
Ben beyaz tenliyim ve bana yakismadigina eminim bu rengin. 2 yaz once aldim ve kaybettim dudak kalemi kaldi kendisi yok. 66 tl suan fiyati. Alir miyim? Almam. Gercekten olmuyor bana. Ama cok begeniyorum yakisana yakisiyor.
birçok muadili bulunan Ruj.

(bkz: süslü sözlük)
Muadilleri varken bir kozmetik ürününe gereksiz para dökmek bana biraz saflık gibi geliyor.
O paraya gider wet n wild standının yarısını alırsınız asadjk.
Kadınların çok sevdiği ruj diye biliyorum sexy falan geçti essy damlamış hemen. (bkz: my eyes have seen you)