bugün

--spoiler--
Son bölümde Lucifer'i Cehennemdeki tahtiıda kurulurken görebileceğiniz dizi. Mekanına dönüyor gönlümün efendisi
--spoiler--
Şu ana kadar en iyi canlandıran supernatural'daki mark pellegrino'dur.

görsel
Etkileyici bir dizi karakteridir. Tavan yapmış özgüveni etkiledi Şahsen beni.
görsel
evil değil devil'dır efendim.

yer yer saçmalamaktan ölseler de, izlemekten alamıyoruz kendimizi. efendimiz luciferımızın dördüncü sezonu kısacık sürmüştür ama olsun.
isik getirdigi icin iyi biridir, severiz.
netflixde yayınlanan 4-5 gün aralıksız izlendiğinde biten dizi. Olay polisiye gözükse de karşısına çıkan tüm olaylar lucifer'in kafasındaki sorulara cevap olarak çıktığı için bütünleyici bir anlatım oluyor. şeytanın kendisini ve etrafını sürekli tanımasını, kişisel gelişimini konu alıyor. ince detaylarla, mitolojik ve dini bilgilere düzeltme yapıyor.Ele alınan en temel olgu ise dürüstlüğün önemi ve yüceliği.

Hayatımda ilk defa düşünce biçimi ve olaylara bakış açısıyla tamamen özdeşleştiğim birini buldum. Kendimi izliyor gibi olduğum için sonsuza kadar izleyebilirdim. 3 sezonu internetten free izleyip. ofh keşke 4. sezon da olsa dediğimde 1 hafta önce yayınlandığını fark ettim 4.sezonu netflix sayesinde yayınlandığı için, destek amaçlı tekrardan üyelik aldım.

artık insanlar ''sen nasıl bir insansın ya '' seni tanımak istiyorum gibi şeyler söylerse. Direk bu diziyi izle diyeceğim.
Ne zaman izlesem lıkır lıkır bir şeyler içen adam. Viski olur, su olur. Cehennemden geldi diye mi bu kadar içi yanıyor acaba.

Ayrıca kendisi yüzünden etrafımdaki herkese ağzımı geve geve sırıtarak detective demeye başlamam an meselesi. Lucifer morningstar. Dizide adam şeytan ama bana kalırsa dünyada ben bunun beş on level üstlerini gördüm. içinde iyilik tohumu var bu adamın. Görürsünüz.
4. Sezon finalinden sonra 5. Sezonu merakla bekledigim efsane dizi..

Not: şerefsiz deli vücut yapmış amk uyuz oldum.
Not2: maybe winter is coming esprisi harikaydı...
4. sezon nispeten daha derli toplu olmuş. fakat devil'ın çok daha güçlü olması lazım falan gibi düşünüyorum.

neyse izledik işte.

efsane dizi değildir; olabilirdi ama. supergirl flash grubundan iyi, supernaturalın altında bir dizidir.

ek : yorumlanan müzikler çok iyidir. ellis ilk sezonlarda (bkz: the unforgiven)'ı çalmıştı; bu sezonda da ellis yanında mazeeken'in wonderwall yorumu ilgi çekici idi.
Son sezonu da Bittiğine göre yokluğunda hayata adapte olmakta zorlanacağım dizidir. 4 sezonun sonunda hele şükür sevdiklerini söyleyip öpüştüler valla darlandım. Ayrıca charlotte richards ölmemeliydi hüü.
harika bir dissection parçasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=I8Cln8jJrQY
netflix'in aynı zamanda final sezonu olacak olan 5. sezona yenilediği dizi. tom ellis'in hastasıyız tabi.
3. Sezonda maze çok görünmediği için can sıkan dizi. Maze nerede ulan?
Black mirroru bitirdikten sonra başlamayı düşündüğüm dizi.
Nasıl bir dizi tavsiye eder misiniz? Daha iyisini izledim ya da biliyorum diyorsanız özelden yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ettim.
gayet kaliteli dizidir.

akasya durağı fanları yazmasın.
izleyin evet.
adamın dibidir.
Arzuladığın şey nedir.
An itibariyle 4. Sezonu da bitirmiş bulunmaktayım. Bana yeni dizi lazım sözlük en beğendiğiniz dizileri önerin lütfen.
Ben bu diziyi bir türlü düzenli izleyemiyorum, yok yani olmuyor. Konusu da fena değil aslında.

Bir bölüm izledikten sonra sonraki bölümü izlemem için içimde bir heyecan uyandırmayan dizi.
Henuz izlemedigim dizi. izlemem oneriliyor ama. Konusu ilgi cekici. Henuz izlemedigim icin sansli sayiliyorsam izleyebilirim.
ergenler tarafından abartılan aşırı boktan dizi. ilk iki sezona tahammül edebildim. şeytan cehennemi bırakıyor dünyaya geliyor ve salak salak hareketlerle bir polisle beraber dedektiflik yapıp cinayet çözüyor. senaryoya bak amk. lucifer'i canlandıran kişinin hareketleri birazcık değişik. sempatik geliyor insana o kadar. ve dedektif kadın çok güzel ve tatlı. olay bu yani. başka bir esprisi yok.
bunun dışında lucifer'i en iyi canlandıran supernatural'deki mark pelegrini'dir.
5. sezonu 16 bölüm süreceğini ve dizinin son sezonu olacağını öğrendiğimiz tom ellis ile inbar lavi'nin döktürdüğü eğlenceli dizi. özellikle dizi netflix'e geçtikten sonra 4. sezonda net bir kalite artışı yaşadı bu bakımdan 5. sezondan beklentimiz yüksek.

görsel
Uzun zamandır oturup da dizi izlemeyen beni peşinde sürükleyen dizi. Nedense çok hoşuma gitti. Belki de şeytanın böyle olduğunu düşünme fikri güzel geliyor.

Gidince göreceğiz artık.
Türkler böyle bir dizi yapsaydı kesinlikle eleştirilecekti. Bu başlığın altı övgü entryleriyle değilde eleştiri entryleriyle dolu olacaktı. Çok saçma.