bugün

akplilerin yalanıdır. yok efendim 2023den itibaren boğazdan geçen gemilerden para alacakmışız, yer altındaki maden ve petrolümüzü çıkarabilecekmişiz.
salla baba salla.
2023 deriz ortamlarda kim ne diyecek ki herkes inanıyor sonuçta.
altında da böyle yazıyormuş.

copyright 1923-2023 The Treaty of Lausanne
Bunu diyen Akp'liye "Bunu Mehmet Cengiz'e söyle de Artvin'de maden çıkarmaya Lozan bitince gelsin" diyebilirsiniz.
Yok yav.
Hadi canım?
Nere de yazıyor bu lozanın 2023 de biteceği.
Facebook ücretli oluyor ve cem uzan a hapis soku tarzı bir haber.
bi siktir git bea olum bu lozanın belgeleri gizli ise sen nasıl biliyosun sorularına cevap veremeyen insanların kıçından uydurduğu ve sonra kendilerininde inandığı asparagas haber.
Ben yalan olduğuna inanmıyorum. Yanlız o vakte kadar bu ülke bir kalabilecek mi o şüpheli. Yeni bir lozan imzalamayalım da.
(bkz: internetle yayılan şehir efsaneleri)
boğazlarla ilgili hükmün lozan değil, montrö anlaşması ile belirlendiğini bilmeyen cahil kesimin efsanesidir.
Lozan bitecek ama Montrö bitmeden boğazlarda hakkımız yok. Bütün yetki bizde kalması iyi de yetki yüzünden savaş çıkacağına şu anki halinde kalsın.
Yalandır. Ve kim uydurduysa bu yalanı sikeyim onun belasını.
okumaktan aciz cahil beyanı.
Amip beyinli çomarlar sanıyor ki kendi petrolümüzü kendimiz çıkaracaz benzin 2 lira falan olacak gelde bu beyinsizlerin olduğu ülkede oy Kullan Aysun kayacı çok haklı valla.
sevrci dileğidir.
evet kardeşim. aynen, 2023'de lozan barış antlaşmasının süresi dolacak, dolduğu gibi de tekrar savaşa başlayacağız. en nihayetinde barış bitti değil mi? 1. dünya savaşı tekrar kapıda. koş mavzerini kap gel.

iyi bilgi: barış antlaşmalarında süre sınırı olmaz, olamaz. ayrıca lozan antlaşması milletler cemiyeti'nde resmileştirilip onaylanmıştır. milletler cemiyeti'nde antlaşma onaylatmanın amacı ise antlaşmaların gizli hükümler barındırmasının önüne geçmektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar