bugün

fransa milli takımının forveti, metzden transfer oldugu fulhamda yıldızı parladıktan sonra manchester uniteda transfer olup ilk maçında frikikten gol atmıştır
cm de ilk sene transfer ettiğinde oynamayan ama sabredip 2. seneye sakladığında fırtınalar estiren fransız futbolcu...
halı saha isminde bir erkek kardeşi olan futbolcu. *
Tigana nın keşfi olup insanı hayretler içinde bırakan süper futbolcu.o boyla nasıl koşar anlamak mümkün değil.
8 ağustos 1978 paris doğumludur. en sevdiği futbolcu george weah'tır. en sevdiği şarkıcılar ise jay-z ve nirvana imiş. en büyük hobisi ise bilgisayarda oyun oynamakmış
manchester united'de 86 maçta 34 gol atmıştır. fulham'dan transfer edilmiştir.
2008-2009 sezonunda kendisini everton forması ile izleyeceğiz..
1999 yılında daha 21 yaşındayken kiralık olarak geldiği newcastle united'da daha iyi bir performans gösterebilseydi birkaç sene önce parlardı bu arkadaş.. Everton'a hayırlı olsun..
beşiktaş takımında forma giymesi gündemde olan fransız asıllı iyi bir hücum oyuncusu. ki kendisi manchester united'da forma giymişti.
gelirse sevinçten ağlarım. en az 30 gol atar.

(bkz: ahada buraya yazıyorum)
Devre arasında Beşiktaş forması giyme olasılığı %90 olan siyahi golcü.

ha beşiktaşın zaten hali hazırda bir sürü golcüsü varken böyle lüzumsuz bir transfere mi yoksa ofansif ve kendine güvenen bir oyun sistemine mi ihtiyacı var bilemiyorum.
senelerdir beşiktaş'a transfer edilmek istenen futbolcu. bok var sanki..
her transfer döneminde adı beşiktaşla geçen futbolcu. devre arasında gelecek diyorlar yine.
lma manager 2001 in en iyi forvetlerinden biridir. ayrıca ps2 de we8 turkey oyunundan man utd de durdurması çok zordur.
geçen haftasonu blackpool' a 4 gol birden atıp ritmini bulmakla kalmamış; sorgulanmaya başlanan teknik adam moyes üzerinde oluşabilecek ekstra bir baskıyı ortadan kaldırmıştır. yeni saç stili ile de göz alıcı. keşke dün onu brezilya maçında da izleyebilseydik. ama yeni yapılanan kadroda düşünülmeyen isimler arasında o da var. hala müthiş bir bitirici olmasına rağmen. yazık...
sakatlıklardan dolayı futbol hayatını bitti derken everton'da çatır çatır oynayan fransız forvet.
bedelsiz olarak lazio'ya transfer olmuş ve 6 aylık kontrat imzalamış 34 yaşındaki futbolcu. 28 numaralı formayı giyecektir.
nedendir bilmem her zaman sempati duymuş olduğum futbolcu. maçlarını izlememiş birisinin bile illa ki çeşitli oyunlardan ismini bildiği forvet.
35. yaşgününde twitter dan yaptığı açıklama sonrasında futbolu bıraktığını duyurmuş olan futbolcu. çok süper bir forvet olamadı hiçbir zaman bence ama manchester united daki ilk sezonunda iyiydi diyebilirim.

https://twitter.com/louissaha08
fifa 2004'de ofsaytı kaldırıp manchesterla maç başına 5-6 gol attırdığım adamdı. hey gidi hey.
Aynı cisse gibi , oyunlarda efsane gerçekte kestane fransız forvet.
sanırım dünyada en tiksindiğim futbolcu budur. fm oynarken, mutlaka avrupa kupalarında bunun olduğu takıma denk gelirdim her sezon ( fenerbahçe seçer oynardım genelde ama, fantazi olsun diye atletico madrid, lazio, wolfsburg gibi takımlarla da oynadığım olurdu ) ve bu orospu çocuğu istisnasız bana bir tane yağlar turu elimden alırdı. yedekten girmiş ilk 11miş farketmez, oyunun hangi versiyonu olursa olsun mutlaka atardı. rakipte saha varsa takımı full hücum oynatırdım ki, sahadan yiyeceğimden fazla atayım. öğrenilmiş çaresizlik olmuştu.

işin ilginci, peste master lig oynardım, onda bile son dakkalarda girer atardı, hatta bu adamın regen olup çıkanı bile atardı. ben bu tarz oyunları bıraktım bu gavat da futbolu bırakmış.

piç kurusu
aklıma düştü. 10 yıl önce futbolu bırakmış. şu an 44 yaşında.