1. 1.
    birkaç seneye patlayacak genç yetenek. royals dinlenmeli.

https://video.uludagsozluk.com/v/lorde-90826/

6 ... iyilerdesiyahgiyer
  2. 2.
    tennis court ve team şarkıları süper olan yeni. lana del rey havası var. şarkılarındaki ritimler çok hoş. bir bakılmalı.
    2 ... permus
  3. 3.
    royals şarkısıyla tanıdım kendilerini. Ses desen müzik desen şahane bir Kimbra havası sezdim kendilerinde ama bu sesin sahibinin 1996 doğumlu olması çok şaşırttı beni. Sesi şimdiden böyleyse bi kaç seneye daha da süper olacaktır.
    ... slasher gibi
  4. 4.
    bugünlerde billboardda 1 numaralı şarkı onun.
    7 ... king4040
  5. 5.
    16 yaşındaymış.

"Şarkı sözleri çok parlak bu yaşta bu yetenek ay çok muhteşem" filan diyorlar yalnız annesi şair, belki de annesi yazıyordur...

Neyse bilemedim ben.
    9 -1 ... pudra dantelli krem kurdele
  6. 6.
    yaşına göre olgun görünen yetenekli kız. dinlenip takip edilesidir. yalnız ileride miley cyrus sendromu geçirip bozulması da muhtemel.
    2 ... chief
  7. 7.
    fergie ye olan benzerliği kimsenin dikkatini çekmemiş genç kadın.

eksiye edit: benziyor.
    -3 ... the cemillionaire
  8. 8.
    Kendisini yirmili yaşlarda keşfedilmemiş bir yetenek olarak tanılamıştım ki daha gencecikmiş. Ne güzel bu yaşta keşfedilmiş çok da güzel sesi var. Royals ile milyon kere dinlenmiş bir şarkıya imza attı. Yalnız klibinde dikkat çeken bir şey yok. Cok tuhaf.
    1 ... myhos
  9. 9.
    17 yaşında olmasına rağmen en az 4-5 yaş daha büyük gösteren, aşık olunası tatlılığa ve sese sahip genç bir yetenek.
    Yalnız konserlerdeki saçmasapan hareketleri olmasa daha bi güzel olabilir. Ama olsun onun hafif bir tebessümü yetiyor...

edit: saçmasapan hareket dediğim için kendime küfrediyorum. kızın tourette sendromu varmış.
    1 ... mucerret
  10. 10.
    yeni zelanda'dan çıkmış büyük yeteneklerden olumlu anlamda çok değişik bir sesi var ama ileride sesini daha çok duyacağız gibime geliyor. team, royals, 400 lux şarkıları iyiymiş the love club'u da es geçmemek lazım.
    -1 ... basketbol asigi