bugün

belki yetimdir, niye böyle konuşuyorsunuz, bak ağlıycam şimdi.
Afrika'da yaşayan daha büyük kuzenlerim olan lord marcus africanuslar doğumlarından sonra 2 yıla kadar ailesiyle birlikte yaşarken, daha sonra kuzeye göç eden lord marcus australopithechus sedibalar doğumlarından hemen sonra süt ihtiyacını bile başka dişilerin memelerinden sağlamaları ile bilindiğinden aile ile vakit geçirmezler. Terbiyelerini yeterince dişi ile tanışıp geliştirerek centilmen olurlar.
metinde "centilmen" kelimesine vurgu yapılmış.
Metinin ana fikri daha çok meme gibi geldi. Burada yazar memesizliğin öneminden bahsediyor.

Bende memesiz büyüdüm.
açtığım başlığı buraya taşımışlar...
görsel
her sözlük kızının hayalidir.
görsel
iki gecedir yaşayamadığımdır. işi çıktı galiba.
Bir uyuma çeşidi. Bana neden kimse sarılıp uyumuyor lan.
görsel
O sizin annenizin onu anan benim icin dogurmus dedigi tiplerden.
Hepinizin annesiyle tanıştığıma inanamıyorum. Bu harika!
(img:#1996895)
görsel
sözlük yazarının biri.ewed
Halihazırda 17 kişiye aşık olan yazar.
görsel
görsel
Bülbül ailesindeki şıpsevdi tosun u (Halit Akçatepe) akıllara getirir.*
aşk evlerinin kapatılması kendisini derinden sarstı.
(img:#1998275)
Desinler mi cici kıs?
"Vaadedilmiş topraklar"ın "vaadedilmiş cafeler" olarak empoze edildiği bir yavudi yavşakçası.

Yavudiliği sebebiyle Kendisine en azından fırat ve dicle arasındaki cafelerde avlanmasını ve sesini daha fazla gırtlağa indirirse gırtlak kanseri olacağından dolayı, bu alışkanlığına hobi olarak devam etmesini tavsiye ediyorum.

Şalom ve şabat ile.
görsel
kolonya içerken fotolarımı çektim ama senin kadar karizmatik çıkmıyorum lordiş. bana kurs var ulu önder.
o değilde 5 yıl önce heidegger konuşuyorduk ne güzel seninle. varlık ve zaman diyorduk. ne güzel günlerdi.

şimdi fatura güvence sigortası... felsefe nerde yoook.