bugün

Adı bilinenin aksine moshein değil hüseyin'dir, gizli müslümandır.

Cafede işler yolunda gitmeyince caramel lattesine ayetel kürsi okuyup üç yudumda bitirir. Kendisine naçizane tavsiyem, ayakta değil oturarak içmesidir

Kippa ve shtreimel ile.
o değilde 5 yıl önce heidegger konuşuyorduk ne güzel seninle. varlık ve zaman diyorduk. ne güzel günlerdi.

şimdi fatura güvence sigortası... felsefe nerde yoook.
kolonya içerken fotolarımı çektim ama senin kadar karizmatik çıkmıyorum lordiş. bana kurs var ulu önder.
görsel
"Vaadedilmiş topraklar"ın "vaadedilmiş cafeler" olarak empoze edildiği bir yavudi yavşakçası.

Yavudiliği sebebiyle Kendisine en azından fırat ve dicle arasındaki cafelerde avlanmasını ve sesini daha fazla gırtlağa indirirse gırtlak kanseri olacağından dolayı, bu alışkanlığına hobi olarak devam etmesini tavsiye ediyorum.

Şalom ve şabat ile.
(img:#1998275)
Desinler mi cici kıs?
aşk evlerinin kapatılması kendisini derinden sarstı.
görsel
Bülbül ailesindeki şıpsevdi tosun u (Halit Akçatepe) akıllara getirir.*
görsel
Halihazırda 17 kişiye aşık olan yazar.
sözlük yazarının biri.ewed
görsel
(img:#1996895)
Hepinizin annesiyle tanıştığıma inanamıyorum. Bu harika!
O sizin annenizin onu anan benim icin dogurmus dedigi tiplerden.
görsel
Bir uyuma çeşidi. Bana neden kimse sarılıp uyumuyor lan.
iki gecedir yaşayamadığımdır. işi çıktı galiba.
görsel
her sözlük kızının hayalidir.
görsel
açtığım başlığı buraya taşımışlar...
Metinin ana fikri daha çok meme gibi geldi. Burada yazar memesizliğin öneminden bahsediyor.

Bende memesiz büyüdüm.
metinde "centilmen" kelimesine vurgu yapılmış.
Afrika'da yaşayan daha büyük kuzenlerim olan lord marcus africanuslar doğumlarından sonra 2 yıla kadar ailesiyle birlikte yaşarken, daha sonra kuzeye göç eden lord marcus australopithechus sedibalar doğumlarından hemen sonra süt ihtiyacını bile başka dişilerin memelerinden sağlamaları ile bilindiğinden aile ile vakit geçirmezler. Terbiyelerini yeterince dişi ile tanışıp geliştirerek centilmen olurlar.