bugün

lincoln galatasaray'da süper transfer. müthiş transfer diye duyurulduğunda verdiğim tepki. süper cahil bir adam olmalıyım.
edit: hala ısrar ediyorum. lincoln kim lan? tanımıyorum arkadaşım. sen kimsin ayrıca?
lincoln'ü tanımayacak kadar futbol kültüründen yoksunum ama türk olduğumu belli etme çabasındayım.ne olursa olsun burnum uzun ve her yere uzatmak amacındayım, replerinizle destek olunuz bana demenin değişik bir yolu.şaşırdım mı?tabi ki hayır..alıştık bu tarz polemik yaratma adamlarına.

ne güzel insanlarsınız lan siz.
fenerbahçelilerin galatasarayın lincoln transferi belli olduktan sonra verdikleri tepki.
- lincoln kim lan ?
- cassio de souza soares lincoln ağbi.
-hea oysa tamam.
(bkz: roberto carlos kimlan)
(bkz: şu kel olan mı)
bir fenerbahçelinin asla kurmaması gereken cumledir. zira lincolnu bir galatasaraylıdan daha iyi tanıyordur. (bkz: 18 kasım 2005 fenerbahce schalke 04 maci)
yakından tanımak isteyenlere;

http://www.youtube.com/watch?v=OVogWwxuqTU
-hani size soktuydu ya
+haaa o mu o kim lan
-????
tanınmayan bir futbolcuyu öğrenme girişmi. lincolnu bilenler bunu da gayet iyi bileceklerdir; atkinson
(bkz: alex in 3 kati)*
tanim: lincoln'un ne oldugu bilmeyen insanin sormasi muhtemel soru. ben cevapliyim, araba markasi. *
kısaca linc.
daha iri yarıdır ve michael scofield'dan daha bi keldir. bir de amerikan araba üreticisidir. gayrısını ne bilen var ne gören.
2007-2008 sezonunda shalke'den galatasaray'a transfer olmuş brezilyalı futbolcudur.
Fenerliler beşiktaşlılar bana + oy verir Galatasaraylılar olsa olsa kaç tane olacak ki?
diyen zihniyetin serzenişidir. Say bakalım şimdi.
itinayla öğretilir cevabının sorusudur.
Olası bir etkisiz futbol durumunda * Galatasaray'ın ne zaman ne yapacağı belli olmayan, yıldız futbolcusuna söylenen söz. Kökeninde şu düşünce yatar: Galatasaray'da yıldız futbolcu olmasın. Sıradan bir orta sahası olsun. Duran toplarda etkili bir elemanı olmasın biz de rahat edelim. Bu felsefe artık sıkmıştır. Seviyoruz adamı kardeşim. Kötü de oynasa seviyoruz. Takımda görmek istiyoruz.
FM diliyle yanıtlamak gerekirse, flair'i 18 consistency'si 2 olan topçu..
önemsiz biri diye cevaplanacak soru .
lincoln, gs nin lisanslı futbolcusu,
gs ile taşak gecen futbolcusu,
gs den emekli maaşı alan futbolcusu,
gs yi ssk sanan futbolcusu,
gs nin elenmesi sikinde olmayan futbolcusu,
gs nin, gs den izin almadan aylarca kaybolan ve gs nin hesap soramadıgı futbolcusu,
gs nin alex ile kıyasladıgı futbolcusu,
gs nin sergen i, sergen bile bundan daha düşünceli idi, mac gecesi mac yapmazdı, formu zaten kıt kanaatti.
(bkz: lincoln kim bassinger) *
-lincoln kim lan?
-ayhan'ın biraz daha iyicesi..
-hmm peki.
(bkz: lincoln burrows)
(bkz: göte giren başlık ve entryler)*
lincoln'ü tanımayan insanın kurduğu cümle.**

hatırlatalım.

cassio de souza soares lincoln, bu sezon forma giydiği 21 resmi maçta 7 gol, 14 asist yapan galatasaray futbolcusu. saha içinde top sektiren, topukla gol atmaya çalışan* 5 dakikada 3 asist yapan galatasaray futbolcusu.

(bkz: yiyemeyeceğin muzu soyma)

aman diyeyim.
Başlığın sahibi fenerbahçeli yazarın silik olduğunu, cassio lincoln'ün ise yükselen performansı ile takımını sırtladığını düşündüğümüz zaman cevabı ortaya çıkan sorudur.
"tipinde ve saçında meymenet yok ama iyi top oynuyor" futbolcusu.