bugün

Güzel insanlardır evet.
"kara üzüm habbesi lgbt canım" nickini akla getirir.
Her geçen gün sayıları hızla çoğalıyor.
hiçbir toplumda sayıları çoğalmaz. toplumun ortalama yüzde 4'nü oluşturur. doğrusu görünürlüğü artıyor.
Netflix adlı sitenin her bir filminde en az 1 tane lgbt üyesi görmekteyim. Ne diyeceğimi bilmiyorum ama kıyamet alametidir. Kadın erkek sayısının eşitliğinin düşmesi.
Söz konusu eşcinsel bireyler olunca sesinizi yükseltiyorsunuz, ama çocuk istismarına, babanın kızını hamile bırakmasına, erkeklerin karılarını katletmesine, tecavüze, şiddete, hayvan katliamlarına, abinin kız kardeşe göz dikmesine, on yaşındaki kız çocuğun doğum yapması caizdir diyenlere sesiniz yükselmiyor...

Böyle de ahmak bir milletiz işte.
Her zaman destekleyeceğim renkli kuruluş parti kurun oy verelim.
komunistlerin demokrasiyi yikmak icin uydurdugu yeni kurulus.bundan 5 yil once herkes bariscil yasiyordu, bunu cikartip milleti birbirine dusurduler.
toplumun ahlakını bozan iğrenÇ oluşumdur. açık ve net...
görsel
En çok da kuran kurslarında tecavüz edilen oğlan çocuklarına tepki göstermeyenlerin karşı olduğu oluşum.

Muhtemelen bir çocuğun bünyesinde yarattıkları cehennemle yüzleşmekten korktukları için. Ama yüzleşmek acı verse de sonrasında barışın sevgi çiçeklerini açtırır ruhunda.

Verdiğiniz acıdan kaçarak insan olmanın erdemine ulaşamayacağınızı bilin. Öyle din, Allah, kitap, günah demekle olmuyor o işler. Çocuk tacizlerini görün, onlara tepki verin.
Oluşumunu bilmediğiniz, size tuhaf gelen hiçbir şeyi yar gı la ma yın. Haddini bil artık insan!
Edit:imla
sapkinliktir.
Tek kelimeyle ahlaksızlıktır.!
Toplumu ve aile yapısını bozmaya yönelik bir proje olduğunu düşünüyorum. mesela adamın biri dese ki yan çiftlikteki eşekten hoşlanıyorum ve ona aşık oldum dese saygı duymak mı gerekiyor?
o zaman. insan doğasına aykırı olan bu şeyi normal karşılamak anormalliğin ta kendisidir. Ozaman her türlü aykırılığa saygı duyulmalı ki en tehlikeli olan da budur net!.
Ahlaksız olan sizsiniz her zaman her toplum için aile kavramı da farklıdır yazık anlayamamışsınız.
google, instagram, twitter, youtube, netflix yani aklınıza gelebilecek tüm platformlar niçin sayısı gerçekten kısıtlı olan bu oluşumu bu denli destekliyor? Öncelikle bu sorunun cevabını bulmamız lazım. bunu normalleştirerek nereye varma istiyorlar, amaçları ne? Özellikle netflix'in bu kadar teşvik etmesinin amacı ne? ya adamların dizilerinde öyle evren var ki 12 karakterli dizinin en az 8'i homoseksüel, biseksüel, bilmem ne seksüel. Amaç ne yani? Herkes ne yapmak istiyorsa yapabilir ancak kendi sınırları içinde. Ben sizin saçma sapan kıyafetlerinizi, saçma sapan makyajlarınızı ve ağzınızı yamultarak konuşmanızı görmek istemiyorum. Madem sizi normal görmemizi istiyorsunuz o halde normal giyinin, normal konuşun, normal makyaj yapın. Bunları yapınca hetero olmuyorsunuz.
Sonuna kadar normaldir evet.
gitgide normalleşen ve sonucunda gerçekten lgbt ile alakası olmayan bireyleri bile öyle hissettiren durumdur. bu o kadar yaygınlaşmaya başladı ki artık, herkes kendisine öyle olmamasına rağmen, öyle sandığı için eşcinsel ya da biseks tanısı koyuyor. bu kadar netflix dizisi varken, bu kadar feminist varken, zaten aksi mümkün değil gibi şu saatten sonra. biz o kadar çok seviyoruz ki uyutulmayı, biri gelse de bize bir şeyleri inandırsa, bayılıyoruz buna.. lgbt normal değildir. evet, eşcinsellik diye bir şey gerçekten var. kadın veya erkeklik hormonunun fazla olması ile ortaya çıkar. ama bunun sebebi kişinin olduğu cinsiyetteki gibi hissetmemesinden, hormonlarının olduğu cinsiyete göre salgılanmamasından kaynaklanıyor. bu bir hastalıktır ve tedavi edilebilir. şayet tedaviler işe yaramıyor ise o zaman kişi kendini hissettiği cinsiyete göre ameliyat olabilir. bunların dışında kesinlikle lgbt normal değildir. kadın ve erkek birbirlerini tamamlayan birer yarımdırlar. fizikleri, ruhları, psikolojileri buna göre yaratılmıştır. bir araya geldikleri zaman birbirlerini tamamlarlar. lgbtyi insanların gözü önünde yaşamak doğru değildir, topluma zarar verir, toplumun psikolojisin etkiler. ve böyle özenti lgbt bireyler çıkar ortaya. aslında vücudunda her şey normal olduğu hâlde, kendisinin tam aksi hissettiğini savunur, buna kendi de inanır.

lütfen biraz doğru bilgi.

“eşitliğin bedeli şu olmuştur: kadin ve erkek eşittir çünkü kadını erkekten ayıran farklar yoktur artık. aydınlanma felsefesindeki l'âme n'a pas de sexe (ruhun cinsiyeti yoktur) tezi, günümüzde yaygın görüş olmuştur. cinsler arasındaki karşıtlık giderek yok olmakta, bu karşıtlığa dayanan cinsel sevgi de ortadan kalkmaktadır. artık kadın ve erkek karşıt kutuplar olarak eşit değil birbirinin aynı olmaya başlamıştır. günümüz toplumu, bireysel olmayan eşitlik idealini önermektedir çünkü zahmetsizce, sorun çıkarmadan çalışan, seri halde üretim yaparken tamamen birbirine benzeyen insan atomlarına ihtiyaç duymaktadır. bu insanların aynı emirleri yerine getirip yine de kendi gönüllerine göre davrandıklarını sanmaları istenir. günümüz seri üretimi, ürünlerin standart olmasını nasıl zorunlu kılıyorsa, toplumsal süreç de insanların tek tip olmasını ister ve bu standartlaştırmaya da 'eşitlik' adı verilir.”

erich fromm - sevme sanatı
çok adi bir toplumuz. çok adi bir toplum olduğumuz için de bu gerçek insanlardan, sanki olmamalılarmış gibi bahsedebilme kibrini kendimize hak sayıyor, ortaya çocuklarımızı bile yem atıyoruz. üstüne alınma türkiye... dünya böyle)

cidden araştırılması ve dahi acilen bu düşünce şiddeti ilacının heteromanyaklar üzerinde denenip tüm dünyaya zerk edilmesi gerek.

savunanlar dahi "bu bir seçim, karışamazsın!" diyor.
çıldıracağım lan.
ibneler topluluğudur.
Edit:niye eksilediniz amk velev ki ibneler.
Çağdaş coğrafyalarda normal ve doğal kabul edilip sahiplenirken türkiye’ de ne yazık ki çoğu kişinin hala tartışması üzücü ve komik olan oluşum. Bu coğrafyanın bazı insanları beni çok sinirlendiriyor gerçekten de.
tecavüzlerin artması ile insanların eşcinselleşerek sorunun çözüleceğine inanan salaklar.
çok sıktılar artık, bir an önce modası geçse de kurtulsak şu zıkkımdan.
karşı olduğum oluşum. iğreniyorum tek kelimeyle.
Çok güzel oluşumdur.
hitler az kalsın başarıyordu. almanya da ibne kalmayacaktı neredeyse.