1. 10382.
    eski sevgilim ile bitirdiğim dizi. bazı bölümlerde omzunda uyuyakalmıştım. şimdi görüp duygusal bir top olmak istemediğim için diziyi ve tüm jenarik müziklerini her yerden engelledim.
    1 ... sgkli yazar
  2. 10381.
    Finalinde mecnunun rüyası çıkan dizi. Madem rüyasıydı behzat ç’ye nasıl konuk oldu bunlar? Evet.
    1 ... oytunkaran
  3. 10380.
    Bir dizi. Malum korona diyerek tüm ingilizce besleme dizileri bir kenara bırakıp birazda bizimkiler ne yapıyor diyerekten övüle övüle bitirilemeyen bu diziye başlayayım dedim. Gayette iyi etmişim.

Leyla ile mecnun un şirin ile mecnun a devşirdiği bölümlerden birinde ki hafızam beni yanıltmıyorsa 41. Bölüm 5.25 (dakika - saniye) inde bir konuşma başlıyordu. Şirin in ilişkilerini sorguladığı bu sahnede aralarındaki şu konuşma adeta tüm sevipte kavuşamayanların hislerine tercüman olmuş.

Şirin : Genele baktığımızda bakışlarında şey var. Sanki yaptıklarından pişmanlık duyuyor gibisin. Tam bilemiyorum nasıl anlatacağımı ama.
    Mecnun : Anladım aslında o biraz şeyle alakalı. Ben işsiz güçsüzüm babamdan para alıyorum ya.
    Şirin : Tek sorun bu yani öyle mi?
    Mecnun : Tek sorun.. Tek sorun bu değilde nasıl anlatacağımı da bilemiyorum. Sorunun kendisi şu aslında. Hani böyle evde yemek yersin ya. Çok sevdiğin bir yemeği yersin evde. Onu çok seversin tadını da bilirsin onun. Sonra dışarı gidersin aynı yemekten dışarda da vardır dışarda da yersin. Aynıdır yani malzeme aynıdır. Her şey aynıdır. Yağı aynıdır ama tadı aynı değildir. Bakarsın eksik bir şey mi var dersin eksik bir şey de yok, her şey tamam ama tadı aynı değildir ya ben acaba o tadı mı bulamıyorum?!
    1 ... veritas omnia vincit
  4. 10369.
    Üniversite yıllarımda.. hiç unutmam bir gün yurttayız ve pazartesi sendromunu tabi ki leyla ile mecnun izleyerek yeneceğimiz için içimizde tuhaf bir heyecan var. Ve bölüm başlar yurt odasında 4 tane sap olarak hırsız yavizin ölmesiyle ağlanaklı olup reklam arasından sonra eylülün onu tokatlayarak uyandırması sonucu yurt odasında halaya tutuştuğumuz sonucunda ise tüm yurdu ayağa kaldıran dizidir. Ne uzun cümle oldu.
    1 ... dr freud
  5. 10368.
    Çöl ehlinden olan bakir ile bakire. Allah affetsin, sonları talihsiz oldu, seks yapsaydılar dünya hayatı o kadar elemli ve kederli olmazdı. Seksin havasında bir sükunet vardır. Orgazm sonrası o tutku ve iştiyaktan eksilme yok ve aksine daha da aşkın ve coşkun oluyor ise... Olmuş bu, aşk Olmuş.

Seks aşk kontrolüdür. Diyeceğim; ziyan olmuş bir hikayeler. Kays çölde mecnun oldu, leyla ahir ömrüne ve ilememata kadar kız kurusu kaldı. Bize de üzülmek nasip oldu.

Romea ve juliet mi?
    Coğrafya kaderdir, coğrafya kah keder kah neşedir.
    4 -1 ... el ojala
  6. 10367.
    Çok güzel dizidir. Onunla beraber bitirmiştik. Şimdi ara sıra youtube de görüyorum anılar depreşip geri yazmak gibi bir salaklık yapmayım diye videolarını engelliyorum.

En sevdiğim diziyi bir daha izleyemeyecgim sanırım.
    3 ... sgkli yazar
  7. 10366.
    bu dizi gibisi gelmedi, gelmeyecek. hem sevindirir hem hüzünlendirirdi. karakterler nevi şahsına münhasırdır. bu diziyi sevmeyen de ne bileyim.
    1 ... kardesnapiyonkafamageldi
  8. 10365.
    Beni neden sevmedin lan !
    (img:#2004511)
    2 -1 ... vatanseverterrorist
  9. 10364.
    bu ülkenin başına gelmiş en güzel şeylerden biri. en yalnız adamı bile kalabalık hissettirebilir. doğaldır, gerçektir. ilk leyla'nın ölümünden sonraki sezon zirvesidir. sedef'in o evi falan. hangi duygu durumunda olursan ol, güldürmeyi başarır. külttür.
    5 ... kafkaramazov
  10. 10363.
    10 yıldır fenomen. yandan yemişi yayınlanıyor bugünlerde trt'de.
    2 ... kafkaramazov