bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    taksim, kadıköy ve bilimum her daim kalabalık olan yerlere gidildiğinde, yanına alınacak ilk 3 şeyden birincisi.
    ... eqin
  2. 2.
    yakın mesafede etkili olan, silahın haznesinden püskürtülen yanıcı maddenin yarattığı alevle etrafı yakmaya yarar efenim. law'la karıştırılır sürekli.
    ... rakimalboga
  3. 3.
    orijinal adı law olan, omuz üstünde sabitlenip karşı taraftakini parçalara ayırmak için kullanabileceğiniz silah.* Lakin karşıdakini patlatmak niyetindeyken arkanızı kontrol edin, takım arkadaşınızın beynini kavurmayın. nerden mi biliyorum?

(bkz: jagged alliance)

edit: yamuluyormuşum bi de lav silahı varmış. hiç duymadım. worms'ta olan şeyden olsa gerek.
    ... shadowhook
  4. 4.
    (bkz: love silahı)
    4 -3 ... junior
  5. 5.
    light antitank weapon anlamına gelen silah. panzerfaustun gelişmiş halidir.
    1 ... mhertalian
  6. 6.
    (bkz: flame thrower)
    1 ... full metal
  7. 7.
    "lav silahı" denerek kastedilen silah çoğunlukla abd yapımı, 1960'lı yılların başında bazukaların yerini alması için geliştirilen, sürgülü 66 mm çapındaki m72 roketatarıdır. rpg-7 varken yüzüne bakılmaz.

edit: ankara'lıyım, çok oynadım bunlarla, ordan biliyorum. memur tipi roketatar bu, güneydoğu'da oynadıklarım bunların yanında cilalı kalır.
    1 -1 ... pulemjot kalashnikova
  8. 8.
    eros'un kullandığı silah.

(bkz: başlığı götünden anlamak)
    (bkz: love silahı)
    ... taharetmuslugu
  9. 9.
    ankara'nın kuzeydoğu bölgelerinde büyük rezervleri olan doğankaynak.
    1 ... uye lol
  10. 10.
    Tek atımlık, omuzdan ateşlemeli, 66 mm. çapında, çarptığı yeri 3000 derece ısıtan, 40 m. geri tehlikeli bölgesi bulunan, tank, zırhlı araç ve toplu hedeflere karşı kullanılan anti-tank silahıdır. Ecnebi anglo sakson dilinde buna law (bkz: light anti-tank weapon)denir. Bizde okunduğu gibi yazıldığından literatüre böyle geçmiştir. 2006 yılında askerlik esnasında o zaman tanesi 600 lira olan (bkz: mke) 150 metreden eski tank hurdasını göbekleme vurmamla bana yüzbaşıdan takdir aldıran, devrelerimden rambo muamelesi gördüren savaş aleti. Ergenekon kazılarında da bol miktarda çıkarak bana hey gidi günler dedirtmiştir.
    2 ... karian