1. .
  şeytan marka giyer ve tanınmaya değer kişiler romanlarının genç yazarı.
  ... lilith
 2. .
  vogue dergisinin genel yayın yönetmenliğini yapan, "hayatı moda" kişisi.
  ... asiti kaçmış kola
 3. .
  1977 doğumlu bir yazar.1999'da Cornell Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra ünlü moda dergisi Vogue'un genel yayın yönetmeni Anne Wintour'un asistanı oldu.2003 yılında kaleme aldığı "The Devil Wears Prada" (Şeytan Marka Giyer) adlı romanı,ağırlıklı olarak moda dergisinde yaşadığı olaylardan ve bu dünyay mensup insanlardan bahsetmektedir.Manhattan'ın elit kesiminin tuhaf takıntıları,modaya olan düşkümlükleri ve genek olarak bu çevrenin sahip olduğu materyalist bakış açısını komik bir dille irdeleyen Weisberger,romanıyla büyük bir başarıya imza attı.New York Times bestseller listesinde 6 ay zirvede kalan roman,gündemi uzun süre meşgul etti.Genç yazarın son romanı,"Everyone Worth Knowing"(Herkesin Bilmeye Hakkı Var).2005 yılında yayımlandı. (Film +,Ekim 2006)
  ... rick blaine
 4. .
  iyi,genç,güzel bir yazar.kitabındaki kız karakterler genel olarak aynı kaderipaylaşmaktalar.şöyleki:kız aslında çok kaliteli,sabırsız geleceğini düşünen biridir.iyi bir iş bulur ama bu iş onu tatmin etmez,hep daraltıcı bulur.ailesinin maddidurumu ii ama kızına fazla zırnık koklatmamaktalar vs....
  ... freddie
 5. .
  son kitabı olan 3 kadın 3 pırlanta gerek anlatımıyla gerek konusuyla olsun aşırı basit. kitabın başını okuduktan sonra nasıl biteceğini tahmin etmek çok kolay. klasik amerikan dizileri gibi. bir de bu yazara edebiyat dünyasına bir yıldız gibi düştü falan diyorlar. eleştirmenler bu yazar için nasıl bu kadar iddiali laflar ediyorlar gerçekten anlamak güç.
  1 ... penny lane
 6. .
  seytan marka giyer * haric diger kitaplarinin hakikaten cok kotu oldugu yazardir.
  ... sobaninyanindayatanevkedisi