1. 1.
  efes pilsen basketbol takımının unutulmaz oyuncusu

  faullerde tek elle attığı basketler hala hafızalardadır.
  1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  türkiye de iken maçları seyreder, en aykırı takım olarak toprak sahada oynayan çaykur rizespor u seçer ve fanatik taraftarı olarak türkiye kariyerini bitiren usta basketbolcudur kendisi.
  ... serander
 3. 3.
  fenerbahçe'nin ilk ve tek şampiyonluğunda kadroda bulunan basketbolcu.
  ... free zone
 4. 4.
  türkiye'ye gelmiş ilk uçan amerikalı olup kendileri, çocukluğumda basketbolu bana sevdiren iki zenciden biridir. -diğeri için (bkz: conrad mcrae)- efes pilsen'in doğuşu ve yükselmeye başlamasındaki mihenk taşıdır, ilk efes pilsen efsane beşinin tamer oyguç, peter naumoski, ufuk sarıca, volkan aydın 'ın power forward olarak oynayan oyuncusuydu. eczacıbaşı ve fenerbahçe'de de forma giyse de larry'i larry yapan takım efes pilsendir. Bir de sadece sağ eli ile blok yapardı.
  ... cremotorium
 5. 5.
  türkiye'ye gelmiş ilk uçan amerikalı pete williams olsa da larry richard takımdaşlığı, efes'in tüm avrupa'ya nam salan efsanevi 2-1-2 alan savunmasının temeli oluşu ve kaya gibi sağlam fiziği ile bir döneme damga vurmuş efsane adam. naumoski, ufuk, volkan, richard ve tamer oyguç ilk beşinin yıkılmaz dört numarası. hiçbir zaman iyi ve yüzdeli atamadığı şutlar onu nba'den uzak tutmuş olabilir ama canayakınlığı ve gidip konuşmaya çalıştığınızda sizi hiç refüze etmeyip sorduğunuz her şeye cevap vermesi ile herkesin takdirini kazanmıştır.
  ... nicolai hel
 6. 6.
  Efes'in saporta 2.liğindeki ve lig şampiyonu olmasındaki payı büyüktür. *
  ... ataturkcu 20