bugün

Parti marti bilmem ben fakat yalama olacan bu zamanda dayıyı görüyonmu. Maaş bağlarlar tamam.
zavallı zıpçıktı.
(bkz: dedeye sahip çıkalım)
içinde yobazlık olan bütün çomarlar dayıyı savunmak için sıçramış buraya!

Lan cahillerin de yaşlandığını bilmiyor muydunuz?

Biri de demiş ki dayı ne derse doğru o yılları gerçekten yaşamış dayı. Ulan andaval o adamdan çok daha yaşlı insanların neler dediğini duymazsın işine gelince 1940 doğumlu dayıyı kanıt olarak kullanırsın ne döneksin demek farzdır.

Yukarıda yazdıklarımı okumayabilirsiniz ancak,

Bu dayı neyi keşfetmiş olabilir acaba? Bizim göremediğimiz ve bizden önce onlarca kitap deviren atalarımızın dedelerimizin göremediği neyi görmektedir.

Neyin farkına varmıştır bu dayı? O takke o ağız sağlığını geçtim. Bu yaratık benim göremediğim neyi görüyor benim fark edemediğim neyi fark etmiştir ?!?!?!

Kalp gözü açıktır diyen yobazlara buraya bir şey yazardım ama... Neyse
bide buna arka çıkarlar.
hepinizi Allah kurtarsın.
ülke ekonomisinin iyiye gittiğinin göstergesi olarak “tuvalet 1 lira oldu” dendiğinde alkışlayıp buna ciddi ciddi inanan guruhun “karikatür kahramanı kıvamındaki bir ferdinin” ateşli feryadı.

(bkz: Kürtaja hayır)
Thorin Meşekalkan akapeye katılmış ha? ulan hiç beklemezdim.

gerçi parayı seviyor, olabilir.
artık akabe hacımıza kol kanat gerdi.

https://scontent-frt3-1.x...051bbb271&oe=5B7B38B8
fazla a haber izleyip etkisinde kalan bir adet bunak soytarı, bunca sene vatana sahip çıkmamışlar, millet nedir öğrenememişler, şimdi de aradaki açığı kapatmak için iftiraların arkasına saklanıyorlar.
Boyu 1 50 olan dedemizdir. Hayalleri büyüktür.
Dişlerini fırçalayın bari. Çirkin söylemlerin pis bir ağızdan çıkması da ayrı bir şey.
Cahillerden nefret ediyorduk , sayesinde ihtiyarlardan da nefret edeceğiz .
Sözün kahramanı kahverengi dişli ihtiyar , çakma şerife bacı gibi , akape tarafından maaşa bağlanmış diyorlar .yüzler gülüyah çünkü cepler para doluyahhh.
Eşarp yasağı derken ne demek istediğini çözemedik. Zira biraz tarih bilgilendirmesi aşılanmalı.
Yaşlı ve tam bir anadolu çomarı. Ee bunların yetiştirdiği nesile çomar diyoruz biz. Azalarak bitin lütfen.

Edit: ölmüşün arkasından ayyaş diye bağıran hain şerefsizlerin yaşına ithafta bulunması çok tuhaf. Sizin kökünüzü kazımak lazım pislik yobazlar.
ağzı kadar zihniyeti de leş kokan bir adamı savunanları gösteren başlık.
Ulan adamın ismine bak.

görsel
hobbit amcam ama süleyman çakır bi hobbit.
milletin hisslerini dile döken amcadır.
Birşeyin cıvkı nasıl çıkartılır. Fazlasıyla bunaltti.
ağzında dişi bile olmayan garibandır. işte bunların sayesinde bu ülkede monarşi devam ediyeah...
gideyeahhhhhhh.
Adamın cahilliğine verip gülüp geçmektense hedef tahtasına oturtulmuş kişinin söylediği cümledir. Böyle şeylere gerek olmadığı gibi abartmaya da gerek yoktur.
https://www.youtube.com/watch?v=SGuSv8eA2iI

bi genç bu dayımızın yanına kürtaja gitmiş, tabi genç ne yazık ki konuşmasını biraz uzun tutmuş sanırım neyse benim dikkatimi dayının tepkiler çekti yahu nasıl adam parçalıyor kendini, nasıl sinirleniyor, bildigin tüm küfürleri içinden saydırıyor gibi veya bedduaları.

bu nefret abi bizi yaşatacak, bu nefret diri tutacak.

bayılıyorum ya vallahi bayılıyorum adam kendini tutamıyor, 16 sene olmuş 16 sene 16 senedir bir gram bu nefret bu öfke dinmemiş rabbim dindirmesin, dindirdigi vakitte bir daha öfkelendirmesin.
https://www.youtube.com/watch?v=lmeRKHmh9sk

ahahahahahah.