bugün

biz burada kürtaj yapıyoruz diyen dişsiz dedenin ünlü saçma sözüdür. cemaatlerin ve tarikatların cirit attığı, küçücük çocukların beyninin yıkandığı, çocuklara tecavüz edildiği bir ülkede laiklik zaten tehlike altındadır. her boku ad hominemle geçirmeye çalışan dinci puştlar, bunu da mağduriyet diye lanse etmişlerdir.

laiklikle dalga geçenler, önce dişlerini fırçalasınlar. leş gibi ağız kokunuz her yere dağılıyor sonra.
Hani gitmedi.
irtica geliyeahhh. hena layikliği en güzel bu hukumet uyguluyoehh. dedem ya. siz bu dedeye gülüyosunuz ama ben sevmiştim o dedeyi.
mağaradan fırlamıştır.
tipe bak ya! hala dişlerini fırçalamamış...
efsane video. sen önce dişlerini fırçala diyen kadını bulup ellerini öpmek isterdim.
Gitti zateb laiklik.
Bu cehape o kadar acınası ki 80 yaşındaki dededen bile ayar yiyor. Akp geldi sizden daha özgür bir ortam sundu.
irtica geliyeahhh mi.
2018 yılına damgasını vuran sözlerden. Seçim atmosferini keyifli hale getirmişti.
bu röportajı veren dede kesin şu an villasın da şöminenin başında viskisini yudumluyodur.
Demin yorgun argın eve dönüyordum. Halka şeklinde bir kalabalık gördüm, kavga var zannettim ama sakindi ortalık. Kalabalığın arasından yine bu dede çıktı, Ergenler fotoğraf çekiliyorlardı.

Sürekli geziyor adam. Mihrimah camii'nin oralarda spawn oluyor, sanırım gidip bir yerlerden relic bulup camiye geri getiriyor.
https://youtu.be/qAxP-bvuACg
Unutulan söz. Cidden adam bayağı popi oldu.
Cehenneme kadar yolu var.
Irtica geliyah.
Kürtaj yapiyozzz burda..
diğerleri gibi unutulup gidiyeahh.
her ne kadar sonrasında saçmalasa da burada yaptığı ironide çok haklı. laikliğin gittiği falan yok amk.
bazılarına seçim sonuçlarından daha fazla dokunan söz. akıllarından bir türlü gitmiyor canım amcamın güzel ve anlamlı taklidi. laiklik elden gidiyahahaha.
(bkz: bahçe cücesi)
irtica geliyaaah. aman oylar çalınıyaaah.
bir kemalik hezeyanı.
kurtaj yapeyoooh.