bugün

Şömine önündeki ayı postunun üzerinde kestane çizmek.
battaniye, bot, kazak, sıcak çikolata ve uyku. *
sıcak içeceklerin daha çok tüketilmesi. soğuk olması ,kalın kıyafetler giyinilmesi,yağış olması(yağmur,kar).
- Kar.
- dışarıda daha az insan olması.
- dışarının gavur kululetası gibi yanmaması.
- kar sonrası manzara.
- dışarıda yakılan ateş.
- dışarıda yakılan ateş sonrası polis gelmesi ve gruptakilerle ateşe sırayla çiş yapıp söndürmenin mutluluğu.

Gibi detaylardır. Veletken kar tatili olayı vardı bak şimdi hatırladım ve duygulandım. Belediye kar tatilini anons ettiğinde yerlere yatmıştık sevinçten. Mecazen değil bildiğiniz yattık.
Net olacağım;
(bkz: soğuk olması).

Hoşçakal yaz, sıkılmıştık senden sahiden.
hava soğuktur evine doğru yol alırsın. Eve girersin annen balık yapmıştır salata ile gömdükten sonra yatağa girersin yatağın ısınmasını beklerken uyuyakalırsın ya daha güzel tarif edilemez.
"Neredeyse bütün detayları" diye yazmıştım daha önce. Lan Kışı öyle özlemişim ki tezgaha düşen o ağız burun yamultan ilk ekşi mandalinalardan alıp yedim dün.
Yumuşacık pijamalar ve yumuşacık nevresimler.
Sıcak kahvenin keyif vermesi.
Alkolün ısıtması.
mini şort giyilmemesi.
Panduflar, yumuş yumuş battaniyeler ve kahve keyfi.
Sarılıp yatmak.
Gecelerin soğuk olması.
çoğuna katılıyoruz amma ve lakin çoğunu yapamıyoruz.

ayrıca sizin gibi delikanlıları şubatın ortasında da bu başlığa entry girerken görmek isteriz.
Buranın Uludağ sözlük olmasından mütevellit ilk etapta Kıçı güzel kılan detaylar olarak okudum allah affetsin.
Not: sapık değilim.
Onun burnunun ucunun soğuktan kırmızı olacak olmasıdır.
Depresif ruh halini hava durumuna bağlayabilmek.
Almanya'da glühwein . Baharatlı, portakal dilimli sıcak şarap.

Kış gelince türkiye de migros ta da satılıyor. Alıp kendin kaynatıp içiyorsun zevkine göre. O daha güzel.
gecenin 2 sinde uyanıp tuvalete gittikten sonra geri gelip o sıcak yatağa girip yorgana sarılmak.
Kışı sevmem ama Sokak lambasına bakıp o ışığın altında karın süzülüşünü izlemek bambaşka oluyor.
Kar ve kardan adam.

görsel
Gece her taraf kar olduktan sonra gökyüzünü pembe bulutların sarması
Ve o ılık havada karın üstünde yürürken çıkan sesle birlikte geceye eşlik etmek, hep küçüklüğümü hatırlatır mutlu olurum.
Terlememek, sivrisinek olmaması ve mont yağmurluk vb şeyler giyildiği için her şeyini koyacak kadar cebinin olması.
bünyesi çok zayıf olan ve yüzüne rüzgar gelse soğuk algınlığı olan biri olduğumdan, kalın ve üst üste kıyafet giyince boğuluyor gibi hisse kapıldığımdan, denizi ve yazlık olan her şeyi cok sevdigimden kış ayı boyunca depresyondayım. üzgünüm
yağmurlu havada üç kat yorgan örtünüp dizi izlemek.

üniversite hayatım sundu.
teşekkürler.
Viski ve sekstir.