bugün

entry'ler (27)

dönmek istenilen yıl

2013. 8. sınıfın bittiği güne hiç hatalar yapılmamış en güzel yıllara tabi sonra liseye geçtim.

3 ncü havalimanı işçilerinin eylem başlatması

havalimanında hemşire olarak çalışıyorum ve durum gerçekten kötü. direniş hâlâ devam ediyor ve giderek diğer işçilerde katılmaya başladı. sonumuz hayrolsun. ne kadar hakli sebepleride olsa etrafa zarar vererek kendilerini haksız duruma düşürmezler umarım.

harry potterda en sevdiğiniz büyü

başlığı görünce gözlerim ışıl ışıl oldu. şu an kolumda dövmesini taşıdığım her sahnesini ezbere bildiğim kocaman kız olmama rağmen hayatımda kocaman yeri olan ne zaman üzülsem kendimi bir filmini izlerken bir kitabını okurken bulduğum seridir. en sevdiğim büyü ise sectum sempra..

kız öğrencilere burs verilir

oral seks karşılığında ingilizce dersleri. iletişim porcay.

hoşlanılan erkeğin erkek arkadaşı

hepsinin gay olduğunu düşünüyorum çünkü hoşlanılan beye bizden daha fazla sulanıp bize nispet yapar gibi x benim gibi cümleler kurarlar.

işyerindeki patron götü yalayıcıları

kadın ve erkek modelide şerefsiz olan insandır. kendi çıkarları için yaşayan insandan hayır gelmez. senin emeğini senin yorgunluğunu hiçe sayıp yalama ile dinlenen ve bir yerlere geldiyseniz yıkık bir insansınız.

bir bukalemuna koyulabilecek en güzel isim

eski sevgilim. o da çok rengini değiştiren bir insandı.

kadını seksi gösteren sütyen rengi

siyah ve bordo olacak ve dantel. kırmızı çok parlak kalıyor bana göre güzel durmuyor.

en çok küfür yiyen eşyalar

akbil, çakmak, anahtar, kumanda, çorap. kaybolduğunuz yere sokayım.

beni biraz böyle hatırla

durup dururken gelen burukluk hissi, yakılan sigara ve emre aydın şarkısı..

hangi yazarla ne yapmak isterdiniz

yeni geldim henüz kimseyi tanımıyorum.. umarım iyi insanlar vardır.

ben yatıyorum sözlük siz de geç kalmayın

o zaman çıkar asanı ve nox deyiver hiç mi harry potter izlemedin gardaşım.

sözlük karılarının fotoğrafları

sana internet sağlayan kablonun ağın fabrikasına sıçayım pardon ama ne gerek var.

sevgilisinin penisiyle nutella yiyen kız

zevkler renkler tartışılmaz ve bundan bize ne neden beyle bir başlık var hayat neden bu kadar zor..

herşeye zam geldiği halde sorgulamayan insan

çe o me a re çe o me a re çe o me a re onun adı çomardır. bir çocuk şarkısı her şeyi açıklıyor şu durumda.

markette tabak bardak reyonundaki rafa çarpmak

fobilerimden birisidir. ya hepsinin parasını ödemek zorunda kalırsam düşüncesi ile o reyondan geçmemeye özen gösteririm.

taş gibi hatunu reddetmek için yeterli neden

güzelliğin parayla halledilebilir fakat zekanın parayla satın alınamayacağının farkında olan bir bey ise ve tas gibi olan hatunun çakıl taşı kadar beyni yoksa reddedilir.

kışı güzel kılan detaylar

bünyesi çok zayıf olan ve yüzüne rüzgar gelse soğuk algınlığı olan biri olduğumdan, kalın ve üst üste kıyafet giyince boğuluyor gibi hisse kapıldığımdan, denizi ve yazlık olan her şeyi cok sevdigimden kış ayı boyunca depresyondayım. üzgünüm

sözlük kızlarının kendini geliştirdiği konular

şu an acil tıp teknisyeniyim. diğer sağlık personeli kursuna yazıldım ve sınava girip başarılı olursam dsp sertifikası alacağım yani is yeri hemşiresi olarak magaza avm şantiye vb yerlerde çalışabileceğim. bunun yanında isg uzmanı olmak için uni sınavına hazırlanıyorum. mühendis olacak kadar sınav zekası olan bir insan değilim. fakat muhendislerin güvenliğini saglamak icin isg uzmanı olmakta güzel. (iş sağlığı güvenliği:isg)

erkeklerin çömelerek çiş yapmama inadı

çomelerek cis yapmak dünyanın en zor şeyi allah klozeti kim bulduysa razı olsun.