bugün

eskiamaeksikbiri de olur 1.55 değilmiydi o.
Topuklu ile geçmeyeceğim bir boy ideal. 1.90'a tekabül ediyor bu da. Yeterince kriterimiz yokmuş gibi, bir de boyumuz uzun.
Vay arkadaş.
psikolojikman kendilerini zor durumlardan koruyacağı zannı ve dürtüsü bu durumda etken olabilir. genelde iri yarı, uzun boylu, yakışıklı erkeklere olan hayranlıkları kendilerinin hem güvende olma isteğini hem hazcılığını gösteriyor.
Çünkü kucak.
Çünkü uzun boylu oldukları için.
Ben şeye çok gülüyorum ya, 'ben boyumdan memnunum hıh' imajı çizip uzun boylu erkeklerden hoşlandığını belirten kadını fiziksel olarak aşağılamaya çalışan tipler var ya.. Hepimizin karşı cinsten farklı fiziksel beklentileri olabilir, bunları talep etmek için dünyanın en kusursuz insanı olmamız da gerekmiyor. Komplekslerinize dokunduktan sonra biraz da bilimsel yaklaşalım, ehem:

Ne kadar medeni insanlar olursak olalım Söz konusu karşı cins olduğunda bir noktadan sonra ilkel dürtülerimiz devreye giriyor ve bu dürtüler şunu fısıldıyor: en güçlü ve faydalı olanı seç ! Fiziksel güç söz konusu olduğunda da iri bir adamın tercih unsuru olması pek de şaşılası değil.

Erkekler de soyun devamı için tüm kadınları döllemek istiyor, biz size laf ediyor muyuz ?!

swh
6.0695538058 ft. ile katılırım.
Şahsen her şeyin ortası makbuldür diyenlerdenim. Ama Genel için konuşacak olursam Temelinde güçlü olanı seçme eğilimi olduğunu düşünüyorum. Her uzun boylu da nimetten saymasın kendini. orantılı bir fiziğe sahip olanları nadir. Duruş bozukluğu vs de çok yaygın 190 ama dar omuzlu sıska biri niye çekici olsun mesela?
Valla ben de çok anlamıyorum neden öyle.
Şahsen kısa ya yakın orta boy tercihimdir.
Ben de kısa boylu olduğum için sanırım.
Erkekte uzun boyu tehdit unsuru olarak görüyorum.
Yanımda Benden kısa erkek hoş mu yani soruyorum size. Bence değilsjdj.

Edit:173
Ya zaten moralim bozuk bir de kısa boylu erkek tribi mi çekeceğim.
Erkekler daha dolgun kalçalı kadını neden istiyorsa ondan.
1.93 boy var güzel kızlar dm.
yok öyle bir şey...

not: boyum 1.91.
Kısa boylu erkeği annesi sevsin.
Bende cevabını 1.67 boyumla merak ediyorum şüphesiz sjsj..
uzun boylu olunca ne değişiyor bilinmemektedir.