bugün

hepiniz mi yavşak, uçkuruna düşkünsünüz lan ? yoksa ben mi anormalim. 10 yıllık kız arkadaşım var ki kardeş gibiyiz. yan gözle bakarsam gözüm çıksın. bir de şöyle bir durum var. kanka kelimesi son 10 yılda '' ayrılsak da beraberiz'' dizisinin etkisi ile fazlasıyla hayatımıza girdi. her önümüze gelene ismi yerine kanka diye hitap ediyoruz. ama içten içte yürüsem mi yürümesem mi düşüncesi içine düştüğümüz için böyle bir soru ortaya çıkabilir. %50 haklı yavşaklarsınız.
Olur olur da isin sonu nolur bilinmez.
Kızla erkeğin kanka olması ateşli barutun kanka olması gibidir.
Geneli itibariyle olamaz zira hemcinslerimin içi fesat.

Fakat yine de istisnalar olduğunu düşünüyorum.

Zira komşumun kızıyla küçükken aynı yatakta yatmışlığımız, aynı pet şişeden su içmişliğimiz, aynı pijamayı paylaştığımız günler oldu. Ve hiç bir kan bağımız yok.

Ve ne yalan söyliyim hakkında kesinlikle böyle bir şey düşünmedim ki kendisini de kankadan ziyade kız kardeşim gibi görüyorum.

Küçüklükten beri bu tür bir ilişki içinde olupta işi seksüel boyuta götüren andavalların midesinden şüphe etmeli.

Eyyorlamam bu kadar.
*düzeltme
Kadınla erkek kanka olur mu.
Ateşle barut yan yana durunca çocuk olur derler. (Olmadı)
Olur. Ama kanka kankanın zor gününde yardımcı olur.
abi şu soruyu görmek bile, başkası adına utanmak için bir sebep.

cinsiyetçi düşünceniz yüzünden sizinle hiçbir kız kanka olmaz, önce bunu bilin.
ikincisi, onların da senden, benden farksız bir varlık olmadığını artık idrak etmen gerekiyor.
üçüncüsü, seninle farklı cinsiyete sahip bir bireyden, herhangi bir konu hakkında çok daha farklı yorumlar alabilirsin.
bu da ufkunu genişletir.

kızla erkek kanka olur mu?
olur... hem de çok güzel olur.

ama siz düşüncenizi değiştiremediğiniz takdirde, bu samimiyete erişemeyeceksiniz.
Bu duyguyu yakalamak için kiz kardeş gibi yetişip asina olmalılar onun haricinde mümkün değil çünkü çoğu kanka şu anda evli.
erkek gay ise veya kız lezbiyen ise neden olmasın?
Olurda kadının sevgilisi olana kadar sonra işler karışıyor.
Tabiki olabilir ama gevssememekte lazim sonra olay başka yerlere kayıyor.
sevgili olmadan önce ki evredir.
bununla ilgili güzel bir alıntı yapacağım:

"mehmet ile handan öğrenci olup, aynı evi paylaşmaktadırlar. bir gün handan ve mehmet, mehmet'in annesini yemeğe davet ederler. mehmet'in annesi akşam yemeği süresince handan'ı uzun uzun süzer
ve aslında handan'ın çok alımlı ve güzel bir kız olduğunu, acaba aralarında ev arkadaşlığından daha ileri bir boyutta bir ilişkinin mevcut olup olmadığını merak eder. annesinin aklını okumuşcasına mehmet annesine der ki;
"ne düşündüğünü biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadaşıyız, ötesi yok."

akşam yemeğinden sonra mehmet'in annesi evine döner. aradan bir iki gün sonra handan der ki:
- "mehmet, annen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesini bulamıyorum."

mehmet yanıtlar:
- "annemin almış olabileceğini tahmin etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayım" der.
oturur ve yazar: "anneciğim, gümüş çorba kasesini sen aldın demiyorum ama almadın da demiyorum. fakat konu şu ki; sen bize yemeğe geldiğinden beri gümüş çorba kasesi kayıp. sevgilerle, oğlun ahmet."

bir hafta sonra ahmet'in annesinden mektup gelir: "sevgili oğlum; handan'la yatıyorsun demiyorum ama yatmıyorsun da demiyorum. konu şu ki; handan kendi yatağında yatıyor olsaydı, gümüş çorba kasesini çoktan bulmuş olurdu. sevgilerle, annen."
kur yapma dönemlerine günümüzde -kankalık- denir.

bu arada -kanka- kelimesi çok iğrenç. ıyk.
Olabilir. Sakıncası yoktur. Evet.
görsel
olmaz, olamaz, imkansız

(bkz: sezen aksu)
lafta evet, yakışıklı çekici bi erkeğe ne kadar kardeşim arkadasım desende az biraz hoşlanıyosundur he dese atılırsın.Bişey olamayacağını bildiğinden kanka dersin
genelde erkek tarafının niyeti bozmasıyla sonuçlandığı için olmaz. şu zamana kadar kafa dengi olduğum, yakın arkadaş olduğum kaç erkek olduysa hepsi de bir süre sonra illa bi sevgili olmaya çalıştı*, istemedikçe üstelediler ve sonuç: kaybedilen bir yakın arkadaş*.
Allah allah niye olamiyormus. Kizlarla seksten baska bir sey dusunemiyorsaniz o sizin abazaliginiz.
Bi siktirin gidin denilesi onerme once insan olun insan.
kanka nedir ? acı tatlı her ne varsa paylaşırsın, aileni sevdiğini, hayallerini umutlarını ,yeri gelince birlikte kahkahalar atıp bir iki muhabbet çevirdiğin kişi değil mi bu ? kankam ya o benim her bir nanemi bilir, diyorsan çok ihtimal veremem kadın erkek kanka olsun, illa bir yerde patlar o kankalık, ki bence bir erkeğin bir kadına bu anlattığım biçimde kanka diyebilmesi için ona karşı cinsel çekim hissetmemesi gerekir,fiziksel anlamda yeterli bulmaması ya da güzel bulmaması gerekir, yani çirkin buldukları kızlara kanka der bu erkekler. mesela bu kız da gider ona kanka diyen adama aşık oluverir ya da kendisine erkek çocuğu gibi davranılmasına bir yere kadar müsade eder ve kanka müessesi orada sonlanır ahah.

durum tersse kadını güzel bulduğu halde kanka muhabbeti dönüyorsa en çok görülen ve en samimiyetsizinden ilişki bu bence. erkeğin kıza hep yürüme hali ama kanka ahah.
bir de herkese kanka diyen tipler var onları saymayayım zaten.
kanka olmaz be kankaaah anca arkadaş.
Olamaz aci tecrubeyle sabit eski kiz arkadasim rahmetli kankamin ne mal oldugunu 2012 senesinde soylemisdi 2015 yilinda sevgilisi olmasina ragmen bana yaptgi tekliften sonra baska bi bahaneyle hayatimdan cikardim. Evlenecegi cocuga simdiden uzuluyorum.
Not: Neden sevgilisine ne mal oldugunu soylemiyorsun dersen, karinin inkar politikalari ve erkegin safligi size bosuna dusman kazandirir.
görünürde olur.
ama gerçek düşünceler baz alınırsa zordur.
sıkıntı erkek tarafında olur genellikle. normal bir erkek, kankası da olsa, arzular, şehvetcengiz duygular besler.
üzgünüm ama bu böyle.
hiç bir erkeğin, cinsel arzular gütmediği karşı cins arkadaşı yoktur.