bugün

entry'ler (199)

sadece türkiye de görülen olaylar

Elinde karpuz, ayağında tuvalet terliği ve dize kadar katladigi pantolonuyla sokakta insanları kovalayıp karpuz satmaya çalışan katil suratlı adamlar.

bir kadının en güzel yeri

Kıvrımlarıdır.

hiç yapılmadığı için gurur duyulan şeyler

Yapmadigim şeyden gurur duymam yaptığım şeydende pişman olmam.

en yakındaki kitabın yazarı

Carlo Levi.

sözlük kızlarının hücreleri

Oncelikle bu basligi actigi için arkadaşa tesekkurlerimi sunuyorum. Dört senedir yazıyorum burda, sözlük kızlarının saçından başladılar ayak tırnağına kadar sürdüler olayı, biri cikipta ne zaman tamamlayacak bu halkayı diye bekliyorduk. Arkadaş hücre deyip olaya noktayı koymuş. Var mi başka bişeyleri ?

iyi geceler mesajı almayanlar kulübü

Çok zaman oldu almayalı, uzun bir süre daha da alamayacağım gibi iş bankası bile borcum var diye bayram mesajını daha şimdi gönderdi.

recep tayyip erdoğan bu ülkenin beynidir

Muhtarlara giydirdiği cubelerden ve hapse koyduğu akademisyenlerden sonra bizde bu sonucu çıkardık.(!)

sabah kalkınca söylenen ilk cümle

Ananı sıkım saat dokuzu geciyor yine gec kaldım işe. annee çorabım.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

Ihraç edilen akademisyenler, cübbe giyen muhtarlar, tutuklu bulunan gazeteciler, hergün ülkede yaşanan iş cinayetleri, kadın ölümleri, taciz ve tecavüz olayları ve yeni yapılan hapishanelerin sayısı Ülkenin ne kadar geliştiğini ve neden gelişmediğini açık bir şekilde beyan ediyor.

atatürk olmasaydı palavrası

Ülkenin parsel parsel satılması bu zamana kadar yayılmazdı. Atatürk olmasaydı ülkeyi tökezlemeden satmış olurlardı.

plan yapmayan anı yaşayan insan

Duygusal davranan, maneviyatına önem veren insandır. haklıdır kendince belki. Fakat gerçekçi olmak gerekirse plansız yaşayan insanlar sürekli üzülen kimseler olmuştur zira hayatın hiç şakası yoktur.

ak parti tökezlerse türkiye sıkıntıya düşer

Önce sorun yaratırlar, sonra sorunun çözümü biziz deyip tedirgin olmuş, korkmuş insanlara kendileri tek çözüm odağıymış gibi gösterirler. Akp ikitidara geldiginden beri ülkenin sıkıntısız gecirdigi tek birgun olmuş mu ki ?

yazarların hayat tavsiyeleri

Hangi alanda olursanız olun idealist bir insan olun. Doktor olacaksınız iyi bir doktor hırsız olacaksınız iyi bir hırsız olun üzerinizdeki sıfatın hakkını verin.

türkiye ekonomisi hızla büyüyor

https://youtu.be/gg_IZQFHS_8

insanların gereksiz batı hayranlığı

Organik hosafimizin icadıyla bu tehlikenin önüne geçmiş bulumaktayiz. Sıradaki mehteri bu mucizevi buluşun altında imzası olan genç muhendisimize armağan ediyorum.

solcuların yalan haber yayma alışkanlığı

Bu soruya Erkan Tan'ın mehteriyle cevap vermek istiyorum.

günde fazladan 1 saatiniz daha olsaydı

Onuda diğer saatlere yaptığınız gibi boş beleş işlerle uğraşıp harcayacaktiniz.

organik hoşaf olayının abartılması

Avrupa artık buna cevap veremez herhalde. Bide iddiaa ediyorum bu büyük buluşun altında imzası olan kadın önümüzdeki miletvekili seçimlerinde has aday..

istanbul a ilk kez gideceklere tavsiyeler

Öncelikle bir öğrenci akbili bulun.

neden yalnızlığı tercih ettin

Marmarayı yazdımda gelmedi bu sene puanlar uçmuş haberin yok.