Tüm kürdan bacaklılar kendine yeni bir yaşam alanı kuruyor galiba bir saniye. Biz kaloristanlılar olarak tez vakitte Elimizde baklava, börek, çörek geliriz kapınıza kürdan kardeşler. sonuçta kürdanistanı başınıza yıkmak bizim işimiz. Hayırlı kürdanlar.
Tam da sövmeye başlıyordum , olmadı ki böyle.
Acaba bigün bu gerçek olurda ve biz ulen neydi o gunler be sirtimizda kambur oluşunamı yanarsın, kaçak elektriğinemi yanarsın, başka dünyaların insanı olup aynıymış gibi davranmaya çalışmayamı yanarsin.kurtulmuşuz valla.şimdi birleşelim diye yırtınıyolar ama evlerden ırak dermiyiz.
Kürdistan ı kurarsanız. Yolda gördüğüm tüm kürtleri sıraya dizerim amk.
(bkz: birleşik kahveci devletleri ni kuracağız)
Biz kuramazsiniz demedik. Bu ülke içinde ülke kuramazsiniz dedik.
Tc nin şehirlerinde para kazanıp tc nin ünilerinde okuyup ötmek kolay. .allahın siktirettiği lanet edip ot nasibetmediği dağları götüne mi sokcan yüksekovada halk otobsçülüğü mü yapcan işte tipik kıt zekalı kürt düşüncesi.
Edit :kıt zekanla anca eksilersin hadi koy ortaya aksini amerika o silahları o doğuran tavuk görse yumurtadan kesilir tipine aşık olduğu için veriyo tabi.
görsel

kürdan mürdan anlamam ben, kelime oyunu bile yapmayacaksınız amk!

görsel
1 verip 5 alacaksınız, 3 yatırıp 10 alacaksınız gibi dolandırıcıların olmayacak birşeye inandırarak herşeylerini kaybettirdikleri sözlerden bir tanesi 'kurdistanı kurmak'
(bkz: yaran başlıklar)
half lifeda atom kurmaya benzemez la bu.
bu da anıtı olsun.

görsel
görsel
tam ciddi olucam bir gülme geliyor.

görsel
legodan bile kuramazsınız o dediğinizi, bırakın bu komiklikleri.
sims diye bir bilgisayar oyunu var tam net olarka da bilmiyorum ama galiba şehir hayatı komün falan kuruyosun galiba işte orda bile kuramazsınız siz bunu .
saçma mı düşünüyorum bilmiyorum ama kursunlar abi. öyle kürdistanım canım vatanım deyip gelip benim ülkemde elini kolunu sallaya sallaya gezemesinler, kendi toprağını ekip biçemesin gelip benim toprağımı kurcalamasın abi. kursunlar da kurtulalım yılların kavgasından yeter gayri da! Elektrik su faturası ödemiyormuşlar hep bizim faturalarımıza yansıyormuş bu açık. gitsinler kursunlar abi, kıçlarını birbirine sürte sürte elektirik üretirler! hayret birşey ya! ırkçı biri değilim, milliyetçi de değilim ama yeter da ya yeter! 32 yaşındayım 32 senedir aynı hikaye! daha ne kadar sürecek bu?
"kuramazsın" demediğim, "devam ettiremezsin, yaşatmazlar" dediğim hededir.
Say bakalım;
Arap var,
Pers var,
kanlı olduğun aşiret var,
vergi ödeyen yok,
petrol 50 yıl sonra yok,
Türkleri de en son sayayım dedim.
daralma diye....
Köyüne dön.
söylem mi troll yoksa görüp de yazanlar mı troll tam olarak anlayamadığım başlıktır. yalnız kürdanistan kürdanların diyarı anlamına geliyorsa yarrakistan da kürdistan hayallerini türkiye cumhuriyeti sınırları içinde kurmak isteyenlerin tadına bakmadan gidemeyecekleri yerdir.
(bkz: arkadaş ne içiyorsa bize de aynısından)
At yalanı sikeyim inananı!
çadır bile kuramazsınız piç kuruları.
lan evde soba kuramıyorsunuz, burda devlet kuracaksınız.
daha neler, pehh..
itlerin hayali.

Lan it o profilindeki fotoyu kaldır sikerim belanı dedirtti.