bugün

entry'ler (54)

biyolojik yaşınız kaç testi

18 çıktı külliyen yalan. en aşağı 30 hissediyorum ben.

ermeniler kazandıkça çılgına dönen tipler

ırkınızı sikeyim. hain namussuz şerefsiz heriflersiniz. biraz olsun adamsanız sizi adam yapan türklere ihanet edebilecek kadarda orospu evlatlarısınız. orospulukta üstün ırksınız ama o doğru bak.

bi de eurovision a katılan sirusho diye bi sürtüğünüz vardı bak o baya üstündü işte. erik gibi kütür kütür.

kitap yazacak olsanız son cümlesi

...sonuç olarak hepinizin amına koyayım...

kim kardashian ın azerbaycan ı kınaması

kara kara siklere alisik oldugundan azeri kardeslerimizin ki ufak kacmis olacak ki kinama yoluna gitmistir.

istanbul ve ankara ya kürtçe tabela istiyoruz

eşşek resmi koyun siz.

kürdanistan ı kuracağız

çadır bile kuramazsınız piç kuruları.

kürt dövmenin mangal gibi yürek istemesi

kendilerinde şeref namus onur haysiyet delikanlilik bulunmadigindan taşsız sopasız herhangi biriyle kavgaya giremediklerinden mutevellit biraz da olsa haklilik payi olan beyanattir.

delikaliligi ele tesbih alarak dolasmak sanar bunlar.

kendilerinin it surusunden farki yoktur.birine dalassan sokak kopegi gibi 10 kisi olurlar.yillardir ezilmisligin verdigi bisey olsa gerek.

ayakkabima bulasan camurdan farklari nefes alabiliyor olmalidir.

türkiyede tenis denince akla ilk gelen

... temsilcimiz marsel ilhan turnuvaya ilk turda veda etti ...

ermeniyiz ne olacak

ha kürtler ha ermeniler hiç farkı yok. ikiside namus yoksunu hain fırsatını bulsa bir kaşık suda boğar TCyi. ikiside köpek soyu kısaca.

vize kalkarsa kürtler ab ye akın eder

bunda bile bizim üstümüzden nemalanmaya çalışıyor piç kuruları. tc pasaportuyla gidecekler ama tc ye ana avrat sövecekler orospu evlatları.

suriyeliler benim kardeşim falan değil

evet bizi cok bunaltiyorlar yolda sokakta sosyal hayatta basinda her yerde.

evet dilimiz kulturumuz neredeyse tamamen farkli.

evet kardeste degiliz.

ama her insanin yasamaya her insanin bir takim hizmetler almaya ve en basiti her insanin nefes almaya hakkı var.

sadece bu sebepten oturu bu insanlari su anda ulkelerinde savas varken ulkelerine gondermeye mahkum etmek dupeduz insafsizliktir.

belli bir surede olsa birlikte yasamayi paylasmayi ogrenmemiz gerekiyor.

he ayni durumda biz olsak onlar bize bu kadar tolerans gosterip kucak acar miydi o ayri bir soru isareti.

güneşin 5 milyar yıl ömrü kalması

çok umrumda sanki. ben akşam ki trafik nasıl olur acaba diye düşünüyorum bana gelmiş 5 milyar yıl sonradan bahsediyorlar.

sigaranın akciğer kanserine neden olması

bir şeyin zararlı olduğunu ve ölümcül derecede zararlı olduğunu bile bile ona devam etmek ne kadar mantıklı?

lanet olsun ki seviyorum bu mereti. kesinlikle bağımlı değilim. istediğimde bırakabiliyorum. ama seviyorum ya seviyorum !

kürdüz var mı sorun

hepimizin yaşadığı vatanın ekmeğini yiyipte askerimizi polisimizi taşlamıyorsan soframda bir tabakta senin için var her zaman.

belçika

yakında başlar je suis belgique yazıları.

sevindim mi? elbette hayir.

ben insanların kaypakligina tahammul edemiyorum yalnizca.

kendi baskentinde bombalar yagarken neredeydin? sevisiyor muydun durmadan?

reza zarrab

beter olsun.

yaptigi illegal isler cikmaya basliyordur umarim.bu bir baslangic olur umarim.

hapislerde çürüsün.

bu saatte uyanık olan yazarın amacı

işe gitmek için uyanmıştır.

aziz yıldırım

gs fb maçı videodaki soylendigi iddia edilen tarihten önce oynandiginda burda sikko sikko konusan ibişler ne diyecek cok merak ediyorum.

bu kadar komplo teorisi uretmeyi nereden ogrendiniz bilmiyorum.

ama artik can sıkıcı olmaya başladiniz. adamin her sozunde bir art niyet her sozunun altinda yatan baska bisey aradiniz.

adam aklandi lan aklandi. nasil oldugu onemli degil adam su anda masum.

4 kere son macta sampiyonluk kaybeden bir takim nasil şike yapmis olabilir orasi da ayri bir merak konusu.

he bazi ibneler seri eksi atacak bu entry icin. bilin ki fenerli de degilim. ama bu kadar fanatik bakılmaz olaya arkadas. biraz daha geniş dusunun diyecegim de o kadar beyin yok ki genis dusunesiniz.

size toprak yerine eşek verelim

kürtlere önerimdir.

toprak yerine butun kürt vatandaşlarina kişi başı 1 eşek verelim siksinler dursunlar rahatlasınlar. bu işte tatlıya bağlansın.

he toprakta ısrarcı mısınız güzel kardeşim?

(bkz: yarrak var yen mi)

sözlük yazarlarının etnik kökeni

çerkes elhamdülillah.