bugün

entry'ler (89)

kendi şehrini 3 kelime ile anlat

Trabzon Tonya denilince,
Yeşil
Açık yeşil
Koyu yeşil
Daha koyu yeşil
En koyu yeşil
Yine yeşillendi fındık dallarıııııı..

bakire karı bulmanın imkansız hale gelmesi

ulan yavşak! müzeye koymak için mi arıyorsun bakire "kadın"ı şerefsiz! Bakire olup olmadığını nerden biliyorsun? !
sikin elinde dolaşıyorsun, ortalıkta bakire bulmak imkansız diyorsun, neden acaba? bi otur kalın kafanı ellerinin arasına koy da bi düşün dicem ama ne beynine kan gidiyor ne de elini sikinden çekiyorsun! etme!

günün sözü

HATIRLA!
Senin bir anlık zevk için girmeye çalıştığın delikten, ben bir hayat bıraktım evrene.
Hani mucize nedir diye soruyor ya bazı beyinsizler, işte o zaman çırpınıyor ruhum, "EN SÜPER KAHRAMAN BENiM ULAN!" diye..

yazın cuma cemaatinin çok daha fazla olması

Fazla düşünmeyin bu konuyu, camiler klimalı.

3 türk kahvesi 1 amerikano ya 200 dolar ödemek

Bu türler, götüne şemsiye giresiceler familyasındandır.

laikliği kaldıracağız

"Al bak bunu kaldırırsın sen ancak" diyerek hareketlerin kralını gösteriyorum, gördün mü? Merak etme benimle aynı fikirde olanlar gördü ve hunharca güldü. Siz ancak, onun bunun karısına, kızına, çoluğuna çoğuna şeyinizi kaldırırsınız! he bi de 45 çoçuğa tecavüz vakasının incelenmesine gerek yoktur diye " meclis ! " de o kirli ellerinizi kaldırırsınız.

kutül amare zaferinin 100 üncü yıldönümü

Sen cumhuriyet bayramı ve 23 nisan kutlamalarını kaldır, kut ül amareyi kutla! Osmanlı torunlarısınız ya, kutlayın anam kutlayın!
zira oğlancılara da bu yakışır!

5000 tl maaş alıyorum ama mutlu değilim

benim param da yok mutlu da değilim onu napıcaz? laga luga yapmayın lan az dürüst olun. parasız bi sikim olmuyor, iki sikimde olmaz. olmaz yani.

gecenin duvar yazısı

görsel

bekaret arayanlara geri kafalı gözüyle bakmak

Bekaret arayanlara geri kafalı muamelesi yapmak şu hususta farzdır; sen bakir misin ki bakire arıyorsun? Tercihi bu yönde olan erkekler, erkeklerimiz ve nice onuruyla oynanıp o çok önemsedikleri bekaretlerini bozup yüz üstü bırakılan kızlar, kızlarımız..
Söylemek istediğim çok şey var ama anlaşılacağımdan emin değilim. Özet olarak, sen sevdiğin yada görüştüğün kıza "bu da birgün birisinin karısı olacak" fikriyle yaklaşırsan, "ulan ben evlenecek olsam bakire olsun eşim" isterim diyorsan o zaman ona göre davranacaksın ve yaşayacaksın!

bir kitaba 25 tl veren insan

Ne demek bir kitaba 25 tl vermek?
Senin okumaya üşendiğin şeyi adam yıllarını verip yazıyor lan, bıdıbıdı konuşuyorsun.
Onca emeğe az bile.

timsaha tecavüz eden adam

söyleyecek kelime bulamıyorum. Birisi de demiş ki yalan haber bok yalan haber! çok mu olağan dışı geldi. Pardon da bu ülke tavuğa, ördeğe, köpeğe, ineğe vs tecavüzü gördü. Hiç duymadım sahibine tecavüz eden köpeği yada kovboyu siken at duymadım hiç. Hayvanlar kadar ahlağınız olsun lan, bi silkinin kendinize gelin. Kızım sana söylüyorum gelinim sen işit hesabı, bütün erkeklere sesleniyorum. 1 nefsiniz var ona bile sahip olamıyorsunuz amk iğrenç yaratıkları! Bir gün aynı şeyi, en feci şekilde yaşar bunu yapanlar, umarım..

pkk

Devlet destekli bir yapılanmadır. Bu çok açıktır, kimse beni aksine inandıramaz.

sevdiği çocuğa çıplak foto atan kız

herkesin hayatı kimseyi ilgilendirmez sonuçta.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

incecik ip üzerine koca ayaklar bindi
nefsim içime sindi
kirpiklerim titremekte korkularımdan
düşersem yanarım!

cinsel açlığın tecavüzü getirmesi

Maksat tatmin olmaksa manuel takılsın abi, niye tecavüz ediyor. O cinsel açlıktan kaynaklanmıyor, kanı bozuktur onun.

1 80 den uzun yazarlar

yani kendim kısayım diye demiyorum tabi :b ama 1.80 nedir abi ya gölgesinde serinlemek için kullanmayacaksak. 1.80 ve üzeri boylulardan korkarım :b zira sırıksız sırıkla atlar onlar, allah muhafaza afsdafsdasd.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=rMltoD1jCGI çok eğlenceli bir şarkı. Keşkem Fransız olsaydım.

bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ne yapardınız

Erkek olsam çok piç olurdum kesin, bütün tenhalar benden sorulurdu. uuuuu beybi beybii.

sözlükten erkek bey düşürmek isteyip düşürememek

erkek var da bey yok bey.