bugün

bursa'nın ülke çapında meşhur pavyonu.altıparmak tan heykele doğru çıkarken sağ tarafta yer alır.kimler gelip kimler geçmiştir buradan.yıldız tilbe , levent oran vs. piyanist şantörü ''sana yanlış yapana sıkmaz mıyım be gülüm'' sözlerine sahip bir şarkıyı çok içli söylemekteydi geçtiğimiz senelerde.
normal olarak gunduz pek bi aktivitesini goremediğimiz, gece önüne serilen kırmızı halı, acayip kıyafetli cengaver amcası ve önüne dizilen merso'lar ile gerçek kimliğine bürünen mekan.

(bkz: merso)
(bkz: köşküm)
bursa altıparmak'a gidilip de karşısından geçilmemesi imkansız olan, her daim girişinde rus dansçı kızlarının fotoğrafları bulunan pahalı mekan. mekanda davul çalan bir arkadaşın gecelik 100 kağıt alması bir ölçütse eğer, yavaş girilmesi gereken bir mekandır.
çocukluğumuzda kaçamak ve meraklı bakışlar atarak acaba içerde ne oluyor diye kendimize sorular sorduğumuz yerdir.büyüdükten sonra ise aslında pavyon tarzı bir mekan olduğunu öğrendiğimiz yerdir.
fahrettin baba'nin mekani. 1995 te henuz resit olan ben ve bir arkadasimla, birer bira içelim diye bilmeden girdigimiz ama sabaha karsi bir araba parasina yakin hesap birakip çiktigimiz yasal soyulma mekani. ne içtik, sabaha kadar ne yaptik anlamadim ama bir daha ömrüm boyunca herhangi bir pavyona yaklasmama dersini çok siki bir sekilde aldim.
bursa altıparmak caddesi'nde burç sinaması'nın sırasındadır. taylan gazinosu ile beraber bursa'nın en eski ve ünlü gazinolarından biridir.
Her gün önünden geçtiğim, bildiğin pavyon. Bursa'nın yerlileri tarafından köşk olarak bilinir. Daha sonra nedenini bilmediğimiz sebeplerden dolayı adı köşküm olarak değiştirilmiştir.
şuan içinde eglenmeye ve fahişeleriyle fink atamaya calısan arkadasımın bulundugu turistik aile gazinosu.
içine girdiğiniz anda gördüğünüz manzara karşısında dumura uğramanız içten bile değildir. normal hayatta asla göremeyeceğiniz güzellikte ve vucut yapısında olan konslar başınızı döndürür. eğer bir kere girmişseniz sürekli girmek ve orda olmak istersiniz. harcadığınız büyük miktarda paranın önemi yoktur. çünkü ortam ve kızlar harikadır.

eğer iş adamı veya başka türlü zengin değilseniz uğramayın derim. donunuza kadar alırlar.
güncel Önemli Başlıklar